Holzplas Ahşap Kompozit Pencere Sistemleri

Holzplas Ahşap Kompozit Pencere Sistemleri Bayilik Açıklaması

Holzplas Ahşap Kompozit Pencere Sistemleri Bayilik

Holzplas Ahşap Kompozit Pencere Sistemleri Bayilik Hakkında : FİRMAMIZ 2010 YILINDAN BERİ DIŞ KISMI PVC İÇ KISMI DOĞAL AHŞAP PROFİL VE MONTAJA HAZIR DOĞRAMA ÜRETİMİ YAPMAKTADIR. ÜRÜN STANDART PVC VE AHŞAPDOĞRAMALARDAN ÇOK FARKLIDIR ÜRÜNÜN İŞLENMESİ PVC MAKİNELERİ İLE YAPILMAKTADIR. 

Holzplas Ahşap Kompozit Pencere Sistemleri Bayilik Veriyor Akıllı pencere teknolojisi ile hava şartlarına karsı dış cephede gerekli olan % 65 polimer ve % 35 ağaç ile en ideal yalıtım değerlerine ulaşmış bulunmaktadır. Orman fakülteleri ve bağımsız laboratuarlar ile yapılan ortak laboratuar testlerinde mevcut ağaç oranının nefes alma ve nem dengesini sağlamada tamamen ağaç olan pencereler ile aynı fonksiyonları sağladıgı saptanmıştır. Uzun yıllar sektörü en iyilerle ve ilklerle buluşturmayı hedefleyen firmamız, HOLZPLAS marka PVC – ahşap kompozit pencere üreticisi olarak sektörde hizmet vermektedir. Pencere üzerine yenilikçi sistemleri marka kalitesi ile sizlere sunarak pencere konusunda tüm gereksinimlerinizi karşılamayı amaç edindik. Kompozit masif ve PVC pencerelerden oluşan Türkiye’nin en geniş pencere ürün yelpazesine sahibiz.

Sahip olduğumuz tecrübeyi, güçlü teknik kadromuz ve Avrupa standartlarındaki imalat ve montaj kalitemiz ile birleştirerek ,her geçen gün büyüyerek hedeflerine başarıyla ulaşma gayreti içindeyiz. Türkiye genelinde birçok prestijli projenin pencere konusunda çözüm ortağı olduk. Pencere sistemlerinin uygulayıcısı olarak lider olma ana hedefi çerçevesinde yatırımlarımız sürekli devam etmektedir. Makine parkımızı son teknolojilere göre sürekli yenilemekte ve başta teknik kadro olmak üzere imalattan montaja tüm çalışanlarımızın eğitimine büyük önem vermekteyiz. “Hayata değer katan yaşayan ve yaşatan pencereleri sizin için üretiyoruz.” 

Firma ismi: HOLZPLAS AHŞAP KOMPOZİT PENCERE SİSTEMLERİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama, Bölge Koruması

 

Holzplas Ahşap Kompozit Pencere Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR