Hisarönü Cafe

Hisarönü Cafe Bayilik Açıklaması

Hisarönü Cafe Bayilik

 Hisarönü Cafe Bayilik ve Bayilik Başvurusu Hisarönü Cafe Bayilik Hakkında Açıklama : Karşıyaka Yalı’da ilk Hisarönü Çaycısı’nı kurduğumuz 2010 yılının Temmuz ayıydı. Yıl 2012, aylardan yine Temmuz Bornova’dayız. Sizlerin önerisi ile Hisarönü Çaycısı adını Hisarönü Cafe olarak değiştirmeye karar verdik. 

Hisarönü Cafe Bayilik ve Bayilik Başvurusu Çayın, kahvenin, serpme kahvaltının, et ve tavuk yemeklerinin birçok çeşidini menümüzde barındırmakla kalmadık. Sıcak/soğuk sandviç çeşitleri, İtalyan pizzaları ve salataları ile zengin mönüsüyle herkesin damak tadına hitap etmeyi ilke edindik. Hisarönü Cafe olarak kaliteden ödün vermemek için en kaliteli malzemeyi kullanmaya, evinizdeki rahatlığı yaşatmaya kararlıyız. Siz önerdikçe biz en iyisi olmaya çalışacağız. “Şehrin Kalbinde” olmaya devam edeceğiz.

Hisarönü Cafe Bayilik Şartları ve Süreçleri

İş etiğine uygun, üretmeyi, öğrenmeyi, insanları ve çalışmayı seven herkesin kolaylıkla başarabileceği bu iş kolunda, bilgi ve iş modeli yapılandırma deneyimleri ile hep ileriye giden bir ailenin üyesi olmak ister misiniz? O halde aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli!

 Alan Değerlendirmesi ve Mimari Çalışma : Ekibimiz mağaza açmaya uygun ölçütteki seçenekleri yatırımcıyla birlikte değerlendirir. Doğru nokta belirlendiğinde Mimarlık Bölümümüz röleve alıp, proje çizimlerini gerçekleştirir. Daha inşaat başlamadan bitmiş halinin sunumunu yapar. Uygulamacı ekiple proje üzerinde çalışan mimarlarımız yatırım bütçesini çıkarır. 

Başvuru : İnternet sitemizde bulunan formu yatırımcı doldurur.

Tadilat ve Teslimat : Mimar ve uygulamacı ekip öngörülen tarihte işletmeyi “anahtar teslim” olarak yatırımcıya teslim eder. 

Çağrı : Danışmanlarımızın yapacağı değerlendirme sonucunda tüm koşullar uygunsa yatırımcıya bir ön görüşme randevusu verilir. 

Ön Görüşme : Ön görüşme için belirlenen günde danışmanlarımızla yatırımcı bir araya gelir. 

Sözleşme : Mutabakat sonucu uzun sürecek iş birliği için on yıl geçerli olacak ve on yılda bir yenilenecek sözleşme imzalanır.

Hisarönü Cafe Bayilik Başvurusu

Hisarönü Cafe Bayilik, Hisarönü Cafe Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Hisarönü Cafe Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR