Halley Hediyelik Eşya Ve Oyuncak

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik Açıklaması

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik Hakkında : Peluş oyuncak imalatında Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan firmamız, , uzun yıllardır tüm yurt genelinde 1000’i aşan benzin istasyonları, Marketleri ile toptan satışlarını şube ve bayileri eşliğinde sürdürmekte olan bir aile şirketidir. Kurumsal maskot tasarım ve üretimi, kurum logolu özel tasarlanmış ürünler ve özel organizasyonlarınız için tasarlanan ürünler olarak, Kurumsal Satış alanında hizmet vermekteyiz.

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik ve Şartları Halley sürekli kendisini yenileyen, tasarladığı ürünleriyle sektörünün öncü markası haline gelmiş, Bunun yanı sıra hediyelik eşya sektöründe de ilklerden biri olmuştur. Kuruluşundan bu yana, sürekli olarak bünyesine katılan genç aile bireyleri ile emin adımlarla ilerlemekte olup, piyasada zamanla markalaşmıştır. Üretimimizin de istikrarlı bir hale gelmesi ve artırılan ithalat kapasitesi ile daha geniş bir yelpazede hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Halley’in başarısında bayilerin rolü büyüktür. Daima uygun fiyat politikasını ilke edinen firmamız, Satış noktalarına gereken önemi vermektedir. Bayi’lerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilir, siparişlerini verebilirler. Halley stoklarında olan istedikleri ürünü satın alma özgürlüğüne sahiptirler. Sadece ilk seferinde konsept oluşumu nedeni ile ürünler merkez tarafından belirlenebilir. 

FİRMA İSMİ: Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Sanayi 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Perakende Satış

KURULUŞ YILI: 1993 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1000

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik Şartları

Aktif halde çalışan mağazalar, market zincirleri,benzin istasyonları, oyuncak mağazası açmak isteyen, yatırımcılar. Yatırım maliyeti ilk konsept ürünler için 3500 TL dir. Online satış sitesinden kredi kartı, kapıda ödeme, havale seçenekleri. Ayrıca firmamız reklam desteği vermektedir.

 

Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR