Gümüşsuyu

Gümüşsuyu Bayilik Açıklaması

Gümüşsuyu Hakkında : Gümüşsuyu 1952 yılında bir yün iplik fabrikası kurmuş ve burada halı ipliği üreterek sanayicilik yaşamına başlamıştır. Sanayideki öncülüğünü Türkiye'de ilk makine halısını üreterek ispatlamıştır. Gümüşsuyu yıllardır geniş ve kaliteli halı koleksiyonları üreterek rakiplerinden farklılaşmıştır. Gümüşsuyu koleksiyonuna saf yün halılar ve milyon noktalı saf ipek halılar da ekleyerek üstünlüğünü pekiştirmiştir. Gümüşsuyu' nun saf yün ve saf ipek halıları kullandıkça ve yıkandıkça daha da güzelleşir ve ışıltısı artar. 

Gümüşsuyu Bayilik İpek, yüzyıllardır ‘el halısı’ üretiminde kullanılan ancak ham maddesi çok pahalı, büyük yatırım isteyen, ayrıca uygulama zorlukları nedeniyle de makine halıcılığında tercih edilmemiş hatta imkânsız olduğu düşünülmüş bir üründür. Gümüşsuyu, yılların tecrübe birikimi, uzman teknik kadrosu ve modern üretim kapasitesi sayesinde bu zorlukları yenmiş ve %100 kozadan çekilmiş ipek kullanarak milyon noktalı ve saçaklı ipek halı koleksiyonunu oluşturmuştur. Doğa dostu Gümüşsuyu halılarını sizlerin beğenisine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yaşam tarzınızı yansıtmak için yola çıkıp, evrensel çizgimizi modern teknoloji ile buluşturduk. Sadeliğin zarafetinden, gökkuşağının heyecan verici renklerine kadar her bütçeye uygun, uzun ömürlü halılarımızı evinizin baş tacı yaptık. Gümüşsuyu eviniz gibi özeldir. 2000 Yılında kullandığımız "3G neyi ifade eder" sloganını açarsak Gümüşsuyu’ nun baş harfi G, aynı zamanda "Gelişim" "Güzellik" "Güven" kelimelerinin de başharfidir. 

Gümüşsuyu Halı Bayilik Gümüşsuyu bayilik başvurusu yapmak isteyen yatırımcılar için aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden Gümüşsuyu bayilik ve bayilik şartları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Gümüşsuyu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR