Göçmen Börekçisi

2004 Yılında Küçük Bir Dükkanda Faaliyetlerine Başlayan Göçmen Börekçisi; Türkiye’de Ve Yurt Dışında Bayilik Vermektedir.

Göçmen Börekçisi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Göçmen Börekçisi franchise ücreti 30 bin TL olup; gerekli yatırım bütçesi 150 bin ila 300 bin TL arasında değişiklik göstermektedir.

Göçmen Börekçisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları

Kaliteli Hizmet Verilmesi
Müşteri Memnuniyetinin önceliklendirilmesi
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Marka Değerlerinin Benimsenmesi

Göçmen Börekçisi Bayilik Açıklaması

Göçmen Börekçisi Bayilik

“Lezzetin Göç Yolculuğu” sloganı ile 2004 yılından bu yana en leziz, taze ve doğal börek çeşitlerini hedef kitlesiyle buluşturan Göçmen Börekçisi bayilik veren firmalar arasında yer alıyor. Unlu mamul bayilikleri almak isteyen girişimcilerin en çok tercih ettiği markalardan biri olma özelliğini gösteren Göçmen Börekçisi; tatlarının özgünlüğü kadar hafifliği ile de beğeni kazanıyor. Eski zamanların lezzetlerini günümüzde de yaşatan; böreklerinde yağ kokusu ve mide yanması oluşturacak hiçbir unsura yer vermeyen ve bayileri aracılığı ile Türkiye’de ve yurt dışında bilinirliğini giderek arttıran Göçmen Börekçisi üretim süreçlerine de itina ile yaklaşıyor. 

Hedef kitlesinin gönül rahatlığı ile börekleri yiyebileceğini savunan Göçmen Börekçisi Kocaeli ilinin Körfez ilçesinde bulunan 3500m2lik kapalı alanda üretilen ürünlerini 70’i aşkın bayisi ile börek severlerle buluşturuyor. Fark yaratan ustalık, temiz bir mutfak ve hijyene verilen önemle güvenilen markalar arasında yer almayı başaran Göçmen Börekçisi bayilik vermeye devam ediyor. 

Siz de leziz tatları hedef kitlenizle buluşturmak için unlu mamul bayilikleri almayı düşünüyorsanız Göçmen Börekçisi bayilik şartları ve Göçmen Börekçisi bayilik başvurusu hakkında hazırladığımız bu yazımızı okuyabilirsiniz. 

 

Göçmen Börekçisi Bayilik Şartları

 

Taze malzemeler ile taze ürünleri hijyenik bir ortamda üreten; ürün çeşitliliği ve ürünlerinin lezzetiyle beğeni toplayan Göçmen Börekçisi bayilikalmak için gerekli yatırım bütçesine sahip olunması gerekir. Gerekli yatırım bütçesi işletmenin alanı ve bulunduğu lokasyon özelinde değişiklik gösterse de 150 bin ila 300 bin TL arasında değişebilmektedir. 

 

Göçmen Börekçisi bayilikalmak isteyen girişimcilerin müşteri ilişkilerine özen göstermesini, işletme hijyenini korumasını, hızlı ve kaliteli servis yapmasını ve marka değerlerini her bir müşterisine yansıtmasını beklemektedir. Su böreği, peynirli ve patatesli paçanga, ıspanaklı göçmen böreği, kıymalı göçmen böreği, sandviç, kahvaltı, poğaça çeşitleri, pide, simit pizza, sarma, mantı, baklava ve ay çöreği gibi çeşitli ürünleri olan Göçmen Börekçisi bayilik almayı düşünen girişimcilere yüksek karlılık sunabilmektedir. 

Göçmen Börekçisi bayilik bütçesi ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer unsur da markanın bayilerinden loyalty fee ve reklam bedeli almamasıdır. Böylelikle franchise sisteminin dezavantajı olarak düşünülen bu düzenli ödemeler nedeniyle bayilerin kazançları düşmemektedir. 

Göçmen Börekçisi Bayilik Almanın Avantajları

Göçmen Börekçisi bayilik alan girişimciler Türk halkı tarafından çok sevilen unlu mamulleri satma ayrıcalığına kavuşurlar. Göçmen Börekçisi markasının yüksek bilinirliği de bu süreçte kendilerine büyük avantajlar sağlar. 

Firmanın bayileri için sunduğu destekler başarıyı arttırır ve ürün çeşitliliği daha geniş bir hedef kitlesine hitap etme olanağı sunduğundan kar marjı yükselir. Göçmen Börekçisi bayilik açılış öncesinde ve sonrasında marka yatırımcılarını yalnız bırakmaz. Müşteri profilini inceleyerek işletme için lokasyon bulur ve fizibilite çalışması yapar; Göçmen Börekçisi konsepti doğrultusunda işletme anahtar teslim şeklinde hazırlanır. Göçmen Börekçisi franchise açılış sonrasında marka reklam ve tanıtım payı almaz, bayilerine tüm konularda danışmanlık hizmeti sunar ve sağladığı operasyon desteği ile girişimcilerin yalnız olmadığını hissettirir. 

Az önce de bahsettiğimiz gibi Göçmen Börekçisiloyalty fee istememektedir. Düzenli olarak verilen bu ücretin girişimcilerin belini büktüğünü düşünen Göçmen Börekçisi yetkilileri bu düşünceleri ile Göçmen Börekçisi bayilik avantajlarını arttırmaktadır. 

Göçmen Börekçisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR