Go Akaryakıt İstasyonu

Go Akaryakıt İstasyonu Bayilik Açıklaması

Go Akaryakıt İstasyonu Bayilik

Türkiye enerji sektörünün "Mavi Dev"i İpragaz, gerçekleştirdiği birçok 'ilk' ve 'en'lerin yanı sıra önemli bir adım daha atarak GO Yakıt markası ile akaryakıt sektörüne de girdi. İpragaz, öncülük ettiği LPG'nin yanı sıra başarılarını Avrupa'ya taşıdığı LNG dağıtımı ve geçtiğimiz yıl başlayan 'elektrik toptan satışı'nın ardından akaryakıt alanına da girerek, artık "tek çatı altında komple çözümler sunan" bir enerji markasına dönüşüyor. Go Akaryakıt İpragaz, otogaz segmentinde müşteriler ile yaratılmış olan özel sinerjiyi, bu önemli adımla birlikte mevcut pazar koşulları dahilinde akaryakıt müşterilerine taşıyabilme hayalini paylaşıyor. GO akaryakıt zincirinin kurulmasında BADO (Bayi Dostu) modeli oluşturuldu.

GO, 'daha iyisini hak edenlerin yeni nesil yakıt istasyonu' olarak yola çıktı. Sürekli olarak kendini geliştirerek, İpragaz'dan aldığı kültürel genlerle, titizlikle, adanmışlıkla, tutkusuyla, bunu yapmak için yollarda müşterisiyle beraber olacak. Markanın vizyonu; 'yolların en saygın yakıt istasyonu olmak'. Misyonu ise 4 temel üzerinde; 'İnsana Saygı', 'Geleceğe Saygı', 'Araca Saygı' ve 'Yasalara Saygı' GO dağıtım sisteminin, sektördeki diğer uygulamalardan çok farklı ve özgün bir yapısı var. Akaryakıt modelimizin temelinde bayilik var. Bayilerimiz ile birlikte var olup birlikte büyümeye gayret edeceğiz.

Go Akaryakıt İstasyonu - Otogaz Bayilik Bilgileri

Bizim dağıtım sistemimiz bayilik dostu “BADO” olacak. Bu sistemde, perakende işini en iyi şekilde yapacağını düşündüğümüz ve inandığımız bayilerimizle birlikte yol alacağız. Bayilerimizle “kazan kazan” ilkesine uygun olarak, adil bir ticari yaklaşım içinde çalışacak ve onlara işlerini geliştirme imkânları hazırlayacağız. İpragaz’ın tek çatı altında komple çözümler sunan bir enerji şirketi haline gelmesi ile birlikte bayilerimize farklı alanlarda iş fırsatları sunacağız. Bayilerimiz İpragaz ailesinin faaliyet gösterdiği iş alanlarındaki müşteri portföyünden ve ticari bağlantılarından da faydalanma imkânını yakalayacaklar. GO bayileri yönetimsel süreçlerde de söz sahibi olacaklar.

GO yönetim ekibinin ve bayi temsilcilerinin birlikte yer alacağı “GO Bayi Konseyleri”nde, marka ile ilgili stratejik konularda fikirlerini paylaşacak, önerilerde bulunacak ve karar alma sürecinin parçası olacaklar. GO, bayilerinin işletme giderlerinin kontrolü ve düşürülmesi için istasyon altyapısında ve ekipmanlarında enerji tasarruflu aydınlatma elemanları, su tasarruflu tuvaletler gibi gelişmiş mühendislik çözümleri kullanıyor. GO, akaryakıt sektörünün saygın ve önde gelen tedarikçileri ile işbirliği yaparak istasyonlarında kaliteli ve yenilikçi ekipmanlar kullanacak ve teknik çözümleri hayata geçirecektir. Müşteri beklentilerini aşarak karşılayabilmek amacı ile her seviyedeki istasyon çalışanları, GO tarafından düzenli bir eğitim programı dahilinde eğitilecek, kişisel gelişimleri desteklenecek ve teşvik programları ile motive edilecektir.

LPG sektörünün lider kuruluşu İpragaz’ın, yaygın tedarik imkanları, rekabet gücü ve yüksek marka imajı ile GO bayileri, bölgelerindeki otogaz pazarının liderliğini hedefleyecekler. GO, bayilerinin istasyon gelirlerini artırmak hedefi ile yakıt dışı yeni gelir fırsatları hazırlayacaktır. Bunun için marketten oto yıkamaya, restorandan araç servis hizmetine, otogaz merkezlerinden finansal hizmetlere kadar istasyona trafik ve ilave gelir yaratacak iş alanları için iş birliği anlaşmaları yapacak ve bayileri ile birlikte çalışacaktır.

 

Go Akaryakıt İstasyonu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR