Global Dekor

Global Dekor Bayilik Açıklaması

Global Dekor Bayilik

 Global Dekor Bayilik ve Bayilik Şartları 

Global Dekor Bayilik Hakkında Açıklama : Yenilikleri ve teknolojiyi kendine şiar eden felsefesi ile ülkemizde yeni bir yapı dekorasyon sistemi olan 3 boyutlu görseller ile duvar kaplaması ve zemin uygulamaları konusunda ülkemizin önde gelen kuruluşları ile yaptığı işbirliği ve araştırma geliştirme faaliyetlerinin sonucunda kullanımı son derece rahat ve sınırsız sayıda yüksek çözünürlüklü fotograf baskıları ile duvar kağıdı uygulamaları ve 3 boyutlu zemin kaplamaları 

Global Dekor Bayilik ve Bayilik Şartları konusunda faaliyetlerini sürdüren ve kendi baskı tesislerinde son teknoloji makinalar ile imalat yapan ve bu kapsamda ürün gamını zenginleştirerek yaşam mekanlarını görsel show a dönüştürmek için Dünyanın en iyi duvar kağıdı imalatçılarının üretiği en prestijli duvar kağıtlarınında siz değerli müşterilerimizin zevkine sunmak üzere bu konudaki çalışmalarını daha zengin hale getiren firmamız, ISO 9001 KALİTE YÖNETİM ve ISO 14001 ÇEVRE KALİTE YÖNETİM belgesi sahibi olup İç mekan dekorasyonu konusunda dekortatif objeler ve iç mekan dekorasyon ürünleri ile her türlü hizmeti verecek ürün ve servis hizmet ekibi ile konusunda çok hızlı adımlarla sektördeki yerini bayi arayışı içerisindedir.

Yatırımı çok kısa sürede geri döndürecek bir potansiyele sahip olan görsel tasarım ve iç mekan baskı sistemi oldukça karlı ve az bir yatırım maliyeti ile çok karlı bir iş kolu olmaya adaydır. 

Firma ismi: GLOBAL DEKOR

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması

Global Dekor Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Merkezi bir bölgede showroom (minimum 25 m2), ürün gösterimine uygun tefriş edilmiş bir iç mekan, yıllık satış taahhudu (lokasyona göre değişiklik gösterir). Bunun dışında herhangi bir bayilik ücreti talep edilmeyecektir. Kazan Kazan yöntemi ile hem bayimiz karlı bir iş koluna girecektir. Hem bizler Türkiye’nin her yerine ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşayacağız.

 

Global Dekor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR