1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Glasstech Cam Balkon Sistemleri

Glasstech Cam Balkon Sistemleri

Glasstech Cam Balkon Sistemleri bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Glasstech Cam Balkon Sistemleri bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

HAKKIMIZDA

Glasstech Cam Balkon 1992 yılında cam ve pvc pencere kapı sektöründe faaliyetine başlayan firmamız 2004 yılına gelindiğinde cam balkon sektöründeki eksikliği görerek şirket bünyesinde pvc pencere ile beraber katlanır cam balkon sistemi ile ilgili altyapısını oluşturmuş, Ar-Ge çalışmalarını yapmış ve Glasstech Cam Balkon markası ile katlanır cam balkon sistemleri imalatına başlamıştır.

Glasstech Cam Balkon kaplama sistemi balkonlarınızı modern bir görünüme kavuşturarak daha fonksiyonel kullanmanızı sağlar. Bu sistem balkonlarınızı olumsuz hava şartlarından koruyarak daha temiz bir balkon keyfini sizlere sunmaktadır.

Vizyonumuz

GLASSTECH Katlanır Cam Balkon sistemlerini üreten firmamız sahip olduğu 12 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile Türkiye'nin tüm illerin de imalatçı ve montaj bayileri oluşturmak. Bireysel ve Kurumsal gelişimi her zaman destekleyen, aynı zamanda çevrenin ve doğal kaynakların korunması hassasiyetini gözeten, yeniliklere açık tecrübeli ve uzman kadrosuyla,  kaliteli sistemleri ve malzemeleri ile, balkonlarınızın cam’la kapatılmasında ve montajında her zaman en iyi hizmeti vermek, GLASSTECH Cam Balkon markası’nı sektörde lider firma haline getirmek hedefindedir. 

Misyonumuz

GLASSTECH Katlanır Cam Balkon ve askılı vitrin sistemlerini üreten firmamız sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek, müşterilerimizin gereksinimlerini zaman-fiyat-kalite yönünden en uygun koşullarda karşılayarak verimliliğimizi üst düzeye çıkarmak, taahhütlerimizi zamanında yerine getirmek için çalışmak, dürüst ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır

Bizim sermayemiz bilgi birikimimiz ve deneyimimizdir. Teknik kaynaklarımız ve yüksek motivasyonlu çalışanlarımızdır. Bizim öncelikli amacımız, karşılıklı kazanç olan uzun süreli iş ilişkileri kurmak ve çevre ile uyumlu üretim için çaba sarf etmektir.

Biz, iki elin sesi olduğunu biliyoruz.  Bireysel başarıları değil ekip çalışmasını destekliyoruz.  Sinerjinin değerli olduğunu düşünüyoruz.  Bu nedenle, yalnız çalışanlarımızla değil, değerli müşterilerimizle de işbirliği yapıyoruz. 

Biz, kalitesiz ürünün bir firmaya verilebilecek en büyük zarar olduğuna inanıyoruz.  Bu bilinci bütün çalışanlarımızla benimsiyoruz.  Bu yüzden üretimin her evresinde kaliteden hiç ödün vermiyoruz.

Glasstech, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Ülkesi, müşterileri, bayileri için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedeflemektedir.

Kalitede, hizmette ve bayi ilişkilerimizde sunduğu seçeneklerde en iyi olmak ve müşterilerimizde sahip olduğumuz imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz ürünlerde en iyisini yapma görevini üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Glasstech’in değerleri dünyada gelişen son teknolojiyi kullanarak, müşterilerine, kaliteli ve ekonomik ürünleri en hızlı şekilde sunmak, geliştirdiği ürün ve teknolojilerle, müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla faaliyet gösterdiği lider ihracat potansiyeliyle bu konumu ülke sınırlarının dışına taşımak ve ülke gelişimine katkı sağlamaktır.

  1. Pencere Sistemleri
  2. Güvenlik ve Akıllı Ev Sistemleri

Glasstech Cam Balkon Sistemleri Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Glasstech Cam Balkon Sistemleri Şartlar & Koşullar

  • A Tipi Acentelik için 50.00 - 500.000 bin arası yatırım gücüne sahip olmak
  • B TİPİ Acentelik için 5.000 - 50 .000 bin arası sermayeye sahip olmak

Glasstech Cam Balkon Sistemleri Fotoğraflar

Glasstech Cam Balkon Sistemleri 0
Glasstech Cam Balkon Sistemleri 1
Glasstech Cam Balkon Sistemleri 2
Glasstech Cam Balkon Sistemleri 3
Glasstech Cam Balkon Sistemleri 4
Glasstech Cam Balkon Sistemleri 5
Glasstech Cam Balkon Sistemleri 6

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör