1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Genpa

Genpa

Genpa bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Genpa bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Hizmet Sektörü

Genpa Hakkında : 1965 yılından günümüze Dr. Zeynel Abidin Erdem liderliğinde çeşitli sınai ve ticari ürünlerin ithalatı ve pazarlaması alanında faaliyette bulunan grubun 1978 yılında ticari faaliyete başlayan şirketi GENPA, 1993 yılında GSM teknolojisinin Türkiye’ye gelişi ile iletişim dünyasına da kapılarını açmıştır. Teknolojik ürün, hizmet ve yeniliklerin yayılımını sağlamada öncü olmak vizyonu ile hareket eden GENPA, modern pazarlama aktivitelerinin tüm unsurlarını bünyesinde bulundurarak ERDEM HOLDİNG’in lider kuruluşu olmuştur. 

Genpa Bayilik GENPA , Türkiye distribütörü olduğu Nokia ve Samsung cep telefonları ve aksesuarlarının toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu ve aksesuarlarının ithalatı, toptan ve perakende satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa markası altında zincir mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren GENPA; Turkcell distribütörü olarak Turkcell kampanya telefonlarının dağıtımı, Turkcell kontör satışı , SIM Kart ve Yedek SIM Kart satışı hizmetini de vermektedir. Cellular Line, Griffin, Jawbone, Motorola, Energizer, White Diamonds ve Gear4 satışı yapılan önemli cep telefonu aksesuar markalarıdır. GENPA tarafından satış ve pazarlaması yapılan tüm ürünler www.genpa.com.tr web adresinden ve 0212 359 0 359 nolu telefon hattı kanalıyla, Tele Satış Ekibince nihai tüketicilere sunulmaktadır.

Nihai tüketicilerin her konuda yardım alabileceği callcenter (0212 359 0 359) ve ileri teknoloji donanımıyla hizmet veren teknik servis üniteleri ile satış öncesi ve sonrası hizmetlerde tüketicileri ile sürekli ve sağlıklı bir iletişim kurmayı hedefleyen GENPA, telekomünikasyon sektöründe ülke sathına yayılmış yaklaşık 3.600 bayi ve 5.400’ü aşkın satış noktasında yaygın bir hizmet vermektedir. İstanbul (Avrupa ve Asya Bölgeleri) Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Bursa, Diyarbakır, Erzurum illeri olmak üzere toplam 9 ana merkezde Bölge Müdürlüğü, Samsun, Antalya ve Denizli illerinde de bölge temsilcilikleri ve satış sonrası hizmet birimleri bulunmaktadır. GENPA, Türkiye’de kendi alanında bir ilke imza atarak, GSM sektöründeki tecrübelerini sosyal sorumluluk bilinci ile gençlere aktarmaktadır. Şişli Endüstri Meslek Lisesi’nde kurulan GSM Eğitim laboratuarı ile Büyük Hanlı Endüstri Meslek Lisesi’nde yapılan uygulama ile birlikte GENPA, sektöre donanımlı personel yetiştirmeyi amaçlamaktadır. GENPA, İnterpromedya tarafından gerçekleştirilen İlk Bilişim 500 Şirketi Türkiye 2011 araştırmasına göre ilk 500 Bilişim Şirketi sıralamasında satış cirosu bakımından en büyük 7. şirket olarak yer almaktadır.

Genpa Bayilik Sözleşmesi 

Genpa bayilik ile ilgili sözleşme bu bayilik sözleşmesilinkden tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Genpa'ya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler aşağıdaki iletişim bilgilerinden bayilik başvurusunda bulunabilirler. 

  1. İletişim Hizmetleri

Genpa Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Genpa Şartlar & Koşullar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör