Free Sure Bebek

Free Sure Bebek Bayilik Açıklaması

Free Sure Bebek Bayilik

Free Sure Bebek Bayilik Hakkında : Sinderella Bebe Aksesuarları, seksenli yıllarda sevgili annemiz merhume Fatma TETİK'in hobi niteliğinde bir çalışmasıyla ve kısıtlı üretim kapasitesi ile üretimine başlamıştır.1992 yılında öğrenimini tamamlayan oğlu Salih TETİK tarafından kurulan ilk atölyesi 1994 yılında değiştirilerek daha da büyümüş ve bugün teknolojik imkanları ile artan üretim kapasitesi ve kalitesiyle bebek patiği üretimini Türkiye’de gerçekleştiren, tamamıyla yerli, sektöre yenilikçi anlayış getiren öncü bir firma olmuştur.

 Free Sure Bebek Aksesuarları Bayilik VeriyorAile şirketi olan Sinderella Bebe AksesuarlarıBebek Ayakkabılarının da modası olması gerektiği bilinci ile katıldığı fuarlarda yaz ve kış koleksiyonlarını sergileyerek üretimine devam etmektedir. Firmamız kuruluşundan itibaren SİNDERELLA BEBE, FREE BABY markalarıyla tanınmış, 2009 yılından itibaren de FREESURE firmanın tescili markası olmuştur. Dünyanın en değerli varlıkları olan bebeklerin, tenine değen her materyalin doğaya zararsız, sağlıklı, hijyenik olması en önemli kriterimizdir.

Ürünlerimizi kumaş, iplik, boya ve aksesuarlarda, kanserojen maddeler içermeyen malzemeler kullanarak üretmekteyiz. Bugün Ülkemizde ve Yurtdışında bayi ağını genişleterek büyüyen firmamız, rahatsızlığını dile getiremeyen bebeklerin rahat edebilecekleri modeller üretmektedir. 

Bayilik başvurusunda bulunup size özel çözümlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bayiliğiniz onaylandıktan sonra mevcut ürünlerimizden siparişinizi online olarak verebilirisiniz. Free Sure Bebek Bayilik, Free Sure Bebek Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurunuz.

Free Sure Bebek Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR