1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Flora Cam Balkon

Flora Cam Balkon

Flora Cam Balkon bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Flora Cam Balkon bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Kurumsal


Flora Yapı 2000'li yılların başında Konya'da alüminyum ve cam sistemleri profil ve aksesuarlarınn üretimini gerçekleştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Cam balkon ve vitrin alanında birçok yeniliğe öncü olan firmamız yurt içi ve yurt dışında yaygın ve güçlü bayi ağı sayesinde hizmet alanını genişleterek hızla gelişen sektör ile birlikte güçlendirdiği üretim yapısı ve alanında hep ilk olmanın gururuyla büyümesine devam etmektedir.

Flora Yapı kendi bünyesinde oluşturduğu ar-ge departmanı sayesinde her zaman detaycı ve titiz çalışmalarak yaparak , insanların yaşam alanlarında en uygun çözümler ile birlikte kaliteli , yenilikçi ve güvenilir ürünler tasarlayarak sektörde sürekliliği sağlamış ve her zaman öncü olmuştur.

Özel alüminyum profiller , cam balkon ve vitrin sistemlerinde uzmanlaşan firmamız 14 yıllık bilgi ve birikimini teknoloji ile birleştirerek yeni tasarımlarla her türlü ihtiyaca cevap verebilen kaliteli ,ekonomik ve ergonomik ürünler üreterek konfor ve keyifli mekanlar sunmaktadır.

işlevsel seçenekleri artırılmış ,tasarımda ve kalitede öncü ,insan sağlığına ve çevreye duyarlı yenilikçi ürünlerle yaşam alanlarınıza yeni bir vizyon katar.

Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli geliştirerek şeffaflığı ve dürüstlüğü ilke edinmek temel prensibimizdir.

Yaşam alanlarınızı özgürleştiren konfor ve mutluluk katan sistemler üretmekte kararlıyız. 

  1. Pencere Sistemleri
  2. Güvenlik ve Akıllı Ev Sistemleri

Flora Cam Balkon Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Flora Cam Balkon Şartlar & Koşullar

  • bayi, kamu ihaleleri, açık ihaleler, doğrudan teminler süreçlerinde tecrübeli olmalıdır.
  • Bayinin, Sağlık Bakanlığı ÜTS sisteminde kaydı olmalıdır.

Flora Cam Balkon Fotoğraflar

Flora Cam Balkon 0
Flora Cam Balkon 1
Flora Cam Balkon 2

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör