Flora Cam Balkon

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Pencere Sistemleri Bayilikleri

Flora Cam Balkon Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Flora Cam Balkon Bayilik Açıklaması

Kurumsal


Flora Yapı 2000'li yılların başında Konya'da alüminyum ve cam sistemleri profil ve aksesuarlarınn üretimini gerçekleştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Cam balkon ve vitrin alanında birçok yeniliğe öncü olan firmamız yurt içi ve yurt dışında yaygın ve güçlü bayi ağı sayesinde hizmet alanını genişleterek hızla gelişen sektör ile birlikte güçlendirdiği üretim yapısı ve alanında hep ilk olmanın gururuyla büyümesine devam etmektedir.

Flora Yapı kendi bünyesinde oluşturduğu ar-ge departmanı sayesinde her zaman detaycı ve titiz çalışmalarak yaparak , insanların yaşam alanlarında en uygun çözümler ile birlikte kaliteli , yenilikçi ve güvenilir ürünler tasarlayarak sektörde sürekliliği sağlamış ve her zaman öncü olmuştur.

Özel alüminyum profiller , cam balkon ve vitrin sistemlerinde uzmanlaşan firmamız 14 yıllık bilgi ve birikimini teknoloji ile birleştirerek yeni tasarımlarla her türlü ihtiyaca cevap verebilen kaliteli ,ekonomik ve ergonomik ürünler üreterek konfor ve keyifli mekanlar sunmaktadır.

işlevsel seçenekleri artırılmış ,tasarımda ve kalitede öncü ,insan sağlığına ve çevreye duyarlı yenilikçi ürünlerle yaşam alanlarınıza yeni bir vizyon katar.

Müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı sürekli geliştirerek şeffaflığı ve dürüstlüğü ilke edinmek temel prensibimizdir.

Yaşam alanlarınızı özgürleştiren konfor ve mutluluk katan sistemler üretmekte kararlıyız. 

Flora Cam Balkon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR