Fitmenu Diyet Yemek Servisi

Gkt A.ş

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Şartları

- Akmaz Sızdırmaz Yemek Taşıma Metaryali Makinesi (tüm Kalıplarıyla Beraber + Film) + Poşetleme Makinesi + Adisyon Printer + 1 Aylık Tüm Sarf Malzemeleri Karşılığı 3500 Usd İle Fitmenu İstanbul Merkez Mutfakta Ki Eğitim Sonrası Fitmenu Bayiliğine Başlanabilmektedir.
- İstanbul Merkez Mutfak Da Bayinin Uygun Gördüğü Mutfak Personeline Diyet Yemek Ve Porsiyonlama Eğitimi Verilecektir.
- Bayilik Süresince Uzman Diyetisyen Desteği Düzenli Verecektir. 5 öğün Yemek Menüsü Haftalık Olarak Bayiyle Paylaşılacaktır.
- Merkezden Sosyal Medya İle Düzenli Bayi Tanıtım Ve Pazarlama
- Merkezden Satış Konusunda Call Center Desteği

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Açıklaması

Burada yer alan değerli üyelerimiz, gerçek başarı hikayelerini, sizleri de motive etmesi ve cesaret vermesi için paylaştı. Diyetisyenlerimizin tarifiyle, anne lezzetinde hazırlanan diyet yemek paketlerini düzenli olarak kapıdan teslim aldılar. Özveri ve disiplinlerinin karşılığını fazla kilolarından kurtularak aldılar. Siz de kilolarınızı verin, istediğinizi giyin, hayatı ertelemeyin.

* Yorumlar ve başarı hikayeleri tümüyle gerçek kişilerin gerçek ifadeleri olmakla birlikte bu kişiler özelindedir. Farklı kişiler için metabolizmaları ve diğer değişkenlere bağlı olarak sonuçlar farklılık gösterebilir.

FitMenu kalorisi, besin değeri planlanmış Kapıya Teslim Fit/Diyet yemek servisidir. 
Yemeklerimiz uzman diyetisyenlerimiz tarafından planlanmaktadır. Her gün değişen yemeklerimiz yüksek protein, yüksek lif, düşük karbonhidrat ve düşük yağ içermektedir. 
Yemeklerimizde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi yoktur.
En son TUIK verilerine göre dışarda ev yemeği tüketimi %40 oranında artmış .Ülkenin yükselen trendi kapıya teslim diyet yemek servisi / sağlıklı ev yemeği konusunda hizmet vermek istiyorsanız ve sağlıklı yaşam bilincindeyseniz FitMenu ailesine sizi de bekleriz. İstanbul merkez mutfağımızda diyet mutfak ve porsiyonlama eğitimi verilecektir. 

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: FitMenu kalorisi, besin değeri planlanmış Kapıya Teslim Fit/Diyet yemek servisidir.
 • Kuruluş Yılı : 2014
 • Toplam Çalışan Sayısı: 11
 • Merkez Ülke: türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 3
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 2
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 2
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 20
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Sadece kapıya teslim FitMenu diyet/fit yemek için 40-70m2 arası ara sokaklarda yer alan düz ayak girişli dükkanlar, FitMenu restaurant + FitMenu kapıya teslim diyet/fit yemek konsepti için 100-250m2 Cadde üstü veya AVM içerisinde yer alacak alanlar uygun
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Sağlıklı yaşam konseptini benimsemiş, işinin başında durup vakit ayırabilecek özgürlükte ve istekte, ekip çalışmasına yatkın, müşteri ilişkilerinde sabırlı, sonuç odaklı, bölgeyi iyi tanıyan, mükemmeliyetçi girişimciler aramaktayız.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla bilgi, ön görüşme, yer seçimi, franchise sözleşmesi, İstanbul'da eğitim

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR