Fitmenu Diyet Yemek Servisi

Sektörünün Öncüsü Fit Menü Diyet Yemek Servisi Olarak Bayilik Vermeye Devam Ediyoruz.

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Maliyeti

25.000 - 50.000 *
* Markamızın yatırım maliyeti ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Şartları

Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Müşteri İlişkilerinde Başarılı Olmak
Tüm Zamanını İşine Ayırabilmek
Marka Kriterlerini Karşılayan İşletme Bulmak
Marka İmajı İle Uyum Sağlamak

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Açıklaması

Fit Menü Diyet Yemek Servisi Bayilik 

Ülkemizde sağlıklı yaşama verilen önemin ve diyet yemeklere olan yönelimin farkında olan Fit Menü Diyet Yemek Servisi gıda sektörü içerisinde bu alanda faaliyet veren öncü firmalar arasında yer alıyor. Müşterilerimize besin değeri ve kalorileri hesaplanmış yemek servisimizi kapıya teslim olarak yaparak hizmeti müşterilerimizin ayağına taşıyoruz. Tüm yemeklerimizin planlamalarını uzman diyetisyenlerimiz yapmakta olup her gün yüksek protein, düşük lif, düşük karbonhidrat ve düşük yağdan oluşan yemekler sunuyoruz.

Fit Menü Diyet Yemek Servisi Bayilik Şartları

Fit Menü Diyet Yemek Servisi bayilik almak isteyen girişimcilerimizin öncelikle sağlıklı yaşam konseptini benimsemiş ve markamız imajı ile uyumlu kişiler olmasını istiyoruz. İşletmecilerimizin işlerinin başında durmak için vakit ayırabilecek olması, sonuç odaklı ve müşteri ilişkilerinde başarılı bireyler olması önceliklerimiz arasında yer alıyor. Ekip çalışmasına yatkın ve işletmesinin açılacağı bölgeyi iyi tanıyan girişimciler ile çalışmayı tercih ediyoruz. 

Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimiz yatırım maliyetlerimiz ile ilgili bilgileri bize ulaşarak edinebiliyorlar. Bayilik başvurularını da hem internet sitemizdeki bayilik başvuru formu hem de telefon aracılığı ile kabul ediyoruz. Başvurularını bizlere ileten girişimci adaylarımızı ön görüşmeye alıyoruz. Bu sürecin olumlu sonuçlanması durumunda yer seçimi aşamasına geçiyoruz. İşletmenin konumlandırılacağı yer ve diğer konular ile ilgili karşılıklı mutabık kalınması durumunda bayi adayımız ile franchise sözleşmemizi imzalıyoruz. Ardından bayilerimizi İstanbul’da bir eğitim sürecine tabi tutuyoruz. 

Bayilik verdiğimiz işletmelerimizin; sadece kapıya teslim diyet / fit yemek konsepti için ara sokaklarda yer alan, düz ayak girişli, 40 – 70 metrekare alana sahip dükkanlarda yer almasını istiyoruz. 

Restaurant + kapıya teslim diyet / fit yemek konsepti için ise 100 – 250 metrekare alana sahip, cadde üstünde ya da alışveriş merkezlerinde yer alan dükkanları tercih ediyoruz. 

Fit Menü Diyet Yemek Servisi Bayilik Avantajları

Fit Menü Diyet Yemek Servisi bayilik alan girişimciler bilinç düzeyi yüksek, maliyet değil kalite odaklı hizmet bekleyen bir grup ile muhatap olacakları prestijli bir mekana sahip olabiliyorlar. Markamız pek çok ünlü ismin de tercihi olmamız nedeni ile ülkemizin popüler markaları arasında yer alıyor. Diyet / güzellik / zayıflama ve gıda sektörünün tamamına hitap etmemiz ve bunların ekonomik dalgalanmalardan etkilenmeyen sektörler olması nedeni ile bayilerimiz en olumsuz ekonomik koşullarda bile kazançlarını koruyabiliyorlar. 

Fit Menü Diyet Yemek Servisi Bayilik Destekleri

Fit Menü Diyet Yemek Servisi bayilik alan girişimcilerimiz; akmaz sızdırmaz yemek taşıma materyali makinesi (tüm kalıpları dahil olmak üzere + film), poşetleme makinesi, adisyon printer, 1 aylık sürede ihtiyaç duyulacak tüm sarf malzemeleri ile Fit Menü Diyet Yemek Servisi bayiliğine başlayabiliyorlar. Tabii ki bunun için öncelikle markamızın İstanbul merkez mutfağındaki eğitim sürecinin tamamlanmasını istiyoruz. İstanbul’daki merkez mutfağımızda bayimizin uygun gördüğü mutfak personeline diyet yemek ve porsiyonlama eğitimleri veriyoruz. Tüm bayilerimize düzenli olarak uzman diyetisyen desteği veriyoruz. Ayrıca 5 öğün yemek menüsünü haftalık olarak bayilerimizle paylaşıyoruz. Marka merkezimiz aracılığı ile etkin sosyal medya kullanımıyla bayilerimizin tanıtımlarını ve pazarlama faaliyetlerini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca satış konusunda merkezimizden call center desteği de sağlıyoruz.

 

FitMenu Diyet Yemek Servisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR