1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. Fen Mental Aritmetik

Fen Mental Aritmetik

Eğitim sektöründe yenilikçi bir anlayışa imza atan Fen Mental bayileri ile birlikte büyümeye devam ediyor.

Hizmet Sektörü

Fen Mental Aritmetik Bayilik 

Fen Mental Aritmetik, Akıncı Eğitim Kurumları bünyesinde yer almakta olup yarını bugünden tasarlamayı hedefleyen anlayışı ile eğitim sektörünün öncü kurumları arasında bulunuyor. Mental - Aritmetik programı 5 ile 12 yaş arasındaki çocukların zeka gelişimini sağlamaya yönelik bir zihinsel gelişim programı olarak Uzakdoğu’da uzun yıllardır uygulandığını biliyoruz. Çocuklarda hızlı zihinsel gelişim sağladığı ve aritmetik beceriler kazandırdığı bilinen eğitim sisteminde kullandığımız program ile çocuklarımızın aritmetik işlem yapma hızlarının geliştirilmesine katkı sağlıyoruz. 

Fen Mental Aritmetik Bayilik Şartları

Fen Mental Aritmetik bayilik almak isteyen girişimcilerimize; usta danışmanlık eğitimi, sınıf tasarımı ve organizasyonları, müfredat içeriğinin anlatılması, öğrenciler ve tüm materyallerle ilgili profesyonel danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. 

Fen Mental Aritmetik kapsamında girişimci adaylarımıza üç farklı tür bayilik alternatifi veriyoruz:

Fen Mental Merkez Bayi: Bu bayilik tipini tercih eden girişimcilerimizin Fen Mental Aritmetik  konseptine uygun olarak eğitim alanlarını oluşturmalarını ve Fen Mental Aritmetik  yayınlarını kullanmalarını istiyoruz.

Fen Mental Aritmetik Şube: Bu bayilik tipiniz seçen girişimcilerimiz eğitim mekanlarını kendi isteklerine uygun bir şekilde dekore edebiliyorlar. İmzaladığımız bayilik sözleşmesi süresinde Fen Mental Aritmetik ya da kendi isimleri ile yayın ve materyallerini kullanma hakkına sahip bulunuyorlar.

Kuruma Özel Bayilik: Bu konseptte yer alan bayilerimiz kolej, dershane, kreş, anaokulu, okul gibi kurumlardan oluşuyor. Söz konusu bayilerimiz kendi kurumları bünyesinde Fen Mental Aritmetik programını uygularken istedikleri durumda kendi isimleri ile materyaller kullanabiliyorlar.

Bayilik maliyetlerimiz seçilen konsepte göre değişiklik gösterdiğinden bayilik almak isteyen girişimcilerimizin bu konuda detaylı bilgi edinebilmek için markamız yetkilileri ile iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz. 

Fen Mental Aritmetik Bayilik Avantajları

Fen Mental Aritmetik, çağın gereklerine uygun markalaşmış eğitimi ile Türkiye’nin eğitim sektöründeki öncü markaları arasında yer alıyor. Verdiğimiz hizmetler ile geniş kitlelere ulaşmış ve halkımızın güvenini kazanmış bir kurum olarak kendi işini yapmak isteyen eğitimciler ve eğitim kurumları ile çalışıyor; eğitim sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerimize sektörel deneyimlerimizden ve marka bilinirliğimizden yararlanma imkanı sağlıyoruz. Fen Mental Aritmetik bayiliği alan girişimcilerimiz uyguladığımız kendimize özgü ve başarısı kanıtlanmış sistemimiz sayesinde bölgelerinin lider eğitim kurumu olma şansını elde edebiliyorlar. Kurumumuz bünyesinde verdiğimiz; mental aritmetik, drama, İngilizce, zihin gelişim aktiviteleri, akıl oyunları ve hızlı okuma aktiviteleri ile sektörde faaliyet gösteren diğer eğitim kurumlarından her zaman önde olmayı başarıyorlar. Başarısı kanıtlanmış sistemimiz sayesinde kazanç garantili bir işi tercih ederek girdikleri sektörde markamızın sağladığı destekler ile hiç bir zaman kendilerini yalnız hissetmeden, uyum ve işbirliği içerisinde işlerini geliştirebiliyorlar. 

Fen Mental Aritmetik markası ile ortak işbirlikleri gerçekleştirmek isteyen girişimci adaylarımız; bulundukları bölgenin il / ilçe temsilcisi olabiliyor, öğrenci eğitimleri, eğitimcinin eğitimi organizasyonları ile yayın ücretinden kar payı alabiliyorlar. Ayrıca; yaz okulu organizasyonlarıyla özel okullara ve devlet okullarına yönelik özel olarak hazırlanan eğitimleri birlikte yürüteceğimiz temsilcilikler olabiliyorlar.

Fen Mental Aritmetik Bayilik Destekleri

Fen Mental Aritmetik bayilik alan girişimcilerimize; personel desteği, eğitim desteği, proje desteği, pazarlama desteği, el kitabı, yer seçimi ve bölge koruması alanlarında destekler sağlıyoruz. 

Fen Mental Aritmetik bayilik alan girişimcilerimiz marka merkezimizin profesyonel olarak hazırlamış olduğu reklam, promosyon ve pazarlama materyallerimizden yararlanabiliyorlar. 

 

 

  1. İletişim Hizmetleri
  2. Network
  3. Sigorta Bayilikleri

Fen Mental Aritmetik Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Fen Mental Aritmetik Şartlar & Koşullar

Fen Mental Aritmetik Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör