Fen Mental Aritmetik

Fen Mental Aritmetik Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Fen Mental Aritmetik Bayilik Şartları

Mental Aritmetik Proğramı, 5-12 Yaş Arasındaki çocuklarda, Zekâ Gelişimi Sağlayan Bir Zihinsel Gelişim Programıdır. Mental Aritmetik Uzak Doğuda Yıllardır Okullarda Uygulanan, çocuklarda Hızlı Zihinsel Gelişim Sağlayan Ve Aritmetik Beceriler Kazandıran Bir Eğitim Sistemidir. Bu Eğitim Sisteminde Kullanılan Programla çocukların Aritmetik İşlem Yapma Hızlarını Geliştirmektedir. Hesap Makinesi Kullanmadan İşlemleri Saniyeler İçinde Zihinden Yapmaları Sağlanabilir.

Fen Mental Aritmetik Bayilik Açıklaması

KINCI EĞİTİM KURUMLARI  

MİSYONUMUZ

Bilgi edinmesi amaç edinen ve bu bilgileri uygulaya bilen, eğitimde sürekli yenilikleri ve gelişmeyi sağlayarak, insan merkezli eğitim anlayışına sahip bilgisiyle ve davranışıyla takdir uyandıran, özgüvenli ve  kendisiyle barışık, sosyal sorumluluk bilincine sahip, konstrasyonu yüksek ve hafızasını iyi kullanan bireyler yetiştirmek amacıyla 2011 yılında kurulmuş olan Akıncı grup, bir çok eğitim kurumunun temelini oluşturmaktadır.Türkiye geneli 10 şube ve markaları SorobanTürk- Fen Mental-Brainplusbox gibi eğitim firmaları Akıncı grup iştirakidir.

VİZYONUMUZ   

Akıncı Eğitim Kurumları vizyonu, yarını bugünden tasarlamayı hedefler. Bilginin ve öz güvenin çok önemli olduğu dünyada, düşünen, anlayan, yorumlayan, bilgi üreten, sorun çözen öğrenciler yetiştirmek temel amacımız olmuştur. Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmek olduğunu biliyoruz. Akıncı Eğitim Kurumları ailesi için öğrencilerin öğrenmelerinin sorumluluğunu üstlenmeleri, kendilerini tanımaları gerekmektedir.Akıncı Eğitim Kurumları programı, öğrenme sürecini etkin kılan, araştırmaya dönük, eleştirel ve yaratıcı düşünceyi geliştiren öğrenci merkezli bir programdır.

Fen Mental Aritmetik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR