Favoriduş Duşakabin

Favoriduş Duşakabin Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Favoriduş Duşakabin Bayilik Şartları

Bayilik Başvurusu Yönetim Kurulu Toplantısı Sonrasında Alınan Karar İle Başlamaktadır. Bayilik şartları Başvuru Kabulünün Ardından Bayiiye Gönderilmektedir.

Favoriduş Duşakabin Bayilik Açıklaması

TARİHÇESİ

KARMİKS SU ARMATÜRLERİ İTH. İHR. 2002 yılında KARMİKS adı altında compact sistemleri ithalat ve pazarlamasını yaparak ticari hayatına başlayan firmamız, 2005 yılından itibaren yerli, compact sistemleri, duş kabin ve küvet üretimine kendi bünyesinde başlamıştır. 2009 yılından itibaren YKS YAPI ÜRÜNLERİ - FAVORİ DUŞ marka patentini alarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Güçlü kadromuzla kaliteli yönetim prensipleri doğrultusunda kurumsal bir alt yapıya sahip olma becerisini gösteren, lider ve öncü rolünün bilincinde, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Nitelikli, huzurlu çalışanları ile birlikte farklı tasarımları bütünleştirirken, ürün çeşitliliği ile toplumun her kesimine ( kişiye özel seçeneklerle) kaliteli ürünü uygun fiyata pazara sunan firmamız müşteri ve tedarikçi memnuniyetine önem veren bir anlayış içerisinde büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Favoriduş Duşakabin Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR