Faturaxline Ödeme Merkezleri

Faturaxline Ödeme Merkezleri Bayilik Açıklaması

Faturaxline Ödeme Merkezleri

Faturaxline adı altında fatura ödeme bayiliği veren bir firmamız 4 yılı geride bırakarak 300 ü aşkın bayisiyle sorunsuz bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Bizim bayiliklerimiz lisanslı olmakla beraber kurumların kendi yasal sayfalarıyla online çalışılmaktadır.Faturaxline Sistemimiz banka ve ilgili kurumlarla anlaşmalıdır. Üstelik herhangi bir teminat yatırmanıza ve ayrı bir yer açmanıza da gerek yoktur. Mevcut işyerinizden bu işi yapabilirsiniz. Vergi levhası bilgisayarı interneti ve yazıcısı olan ve herhangi bir yasa dışı işe karışmamış ve vergi borcu olmayan güvenilir herkes bayimiz olabilir. Biz bu işi düşünen bireylerin bulundukları yerlere giderek gerekli eğitimleri ve sistem hakkında gerekli bilgilendirmeleri bayi adaylarımıza yapmaktayız.

Daha sonraki süreçte de her durumda müşteri hizmetlerimiz desteğini sürdürmektedir. Ayrıca Bir defaya mahsus verecekleri lisans bedeli için de ödemede tüm kolaylıkları yapılmaktadır. Önemli bir nokta da Türkiye de araştırma şirketlerimizin yapmış olduğu ankette en az sermaye ile en çok para kazanan fikirler arasında 2.sırada olduğumuzu bilgilerinize sunmak isterim. Bu işin sizi çok cezbedecek ayrıntıları vardır. Ayrıntılar için lütfen irtibata geçiniz.

Sistemimiz üzerinden yapabileceğiniz işlemler

 • Fatura Tahsilatı (Elektrik,Su,Telefon,Cep
 • Telefonu,Doğalgaz,Dijitürk,Dsmart,vs.vs.vs )
 • Günü Geçmiş Faturaların Tahsilatı
 • Kredi Kartı Tahsilatı
 • Bağkur Ödemesi
 • Toplu Taşıtlar Vergisi Ödemesi
 • Trafik Cezası Ödeme
 • Parça Kontör Yükleme
 • Telefon Hattı Satışı
 • Otobüs Bileti Satışı
 • Uçak Bileti Satışı
 • Otel Rezervasyon
 • Tur Hizmetleri

Türkiye'deki Tüm Bankalara Para Transferleri (2000 liranın altı 4 TL , 2000 liranın üstü 6 TL komisyon alır. Lütfen banka ve postaneler ile arasındaki fiyat farkını araştırınız) Türk Telekom Çözüm Ortaklığı (Türkiye'nin neresinde olursa olsun internet bağlatmak isteyen kişilerin bilgilerini sistemden şirketimize ilettiğiniz takdirde aracı olduğunuz için her kişi başına 35 TL ücret alırsınız. Üstelik modem de bizden ) SMS Doğrulama Hizmeti sadece Faturaxline Bayilerinde mevcuttur. Fatura ödemesini yapan müşterinin cep telefonuna ödeme yapıldığı anda SMS ile ödeme bilgileri iletilir. Bilhassa yeni açılan işletmelerde bu uygulama son derece güven kazandırıcı bir unsur teşkil etmektedir.

FATURAXLİNE SİSTEMİ İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ

1 - Her türlü Fatura, Trafik Cezası, Vergi, Bağkur, Kurum Sitelerinden, eğer kurum sitelerinde bir aksaklık var ise bankaya bağlı olarak iki farklı şekilde sorgulama yapar.Vakit ve müşteri kaybettirmez.Maksimum 2 dakika içerisinde 1 aboneye ait 4 faturayı (Elektrik, Telefon, Su, Cep gibi) tahsil eder ve müşteriye gönderir. Aynı Faturayı ilgili kuruma 15 sn içerisinde Tek Tuş ile gönderilir.

2 - Tüm Şebekelere ait Kontörlü Cep telefonları için KONTÖR yükleme işleme yapar.

3 - Sorgulama kurumlarda olduğu gibi sadece abone numarası ile gerçekleştirilir. Müşterinin faturasını elde getirmesi şart değildir. Sadece abone numarasını söylemesi yeterlidir.

4 - Sorgulama sonucu otomatik olarak programa aktarılır. Bu özellikle kullanıcın getirilen fatura üzerinden bilgileri toplama elle gönderme gibi durumlarda kaybedeceği zamanı ve hata yapma ihtimalini ortadan kaldırır.

5 - Bir müşteriye ait birden fazla fatura aynı anda tahsil edilebilir.

6 - Program tarafından gecikmeli fatura tahsilatları isteğe bağlı olarak yapılabilir.

7 - Tahsilattan sonra şirkete ait matbuu ödendi makbuzu program tarafından otomatik olarak yazdırılır.

8 - Tahsilat sırasında Müşteriye verilecek para üstü ve alınacak Kar oranı otomatik olarak program tarafından hesaplanır ve kullanıcıya uyarı olarak ekrandan sunulur. Bu özelliği ile veznedarın tahsil hatası yapma olasılığı minimuma indirgenmiştir.

9 - Alınacak komisyon oranları kullanıcı tarafından her an değiştirilebilme mevcuttur. Örneğin 30 TL elektrik faturası ödeyen bir müşteriye 0, 5 TL komisyon ödetirken, 300 TL lik fatura ödeyen bir müşteriye 2, 5 TL komisyon ödetebilirsiniz. Komisyon oranlarını istediğiniz an kendiniz güncelleyebilirsiniz. Ayrıca günlük kar marjı program tarafından otomatik olarak hesaplanır ve sürekli takip edebilmeniz için ana sayfada görüntülenir.

10 - Raporlar kısmında günlük kaç adet hangi kuruma ait fatura tahsil edildiği detaylı bir şekilde belirtilir ve istenirse çıktı alınarak dosyalanabilir.

11 - İstatistikler bölümünde o güne kadar kaç adet hangi kuruma ait fatura tahsil edildiği brüt kar, net kar gibi hesaplamalar belirtilir.( Bu bölüm sadece şirket kurucusu tarafından görülebilir, şirkette çalışan veznedarlar bu bilgiye ulaşamazlar.). Seçilen tarih aralığında kaç adet hangi kuruma ait fatura tahsil edildiği hangi kanaldan ödendiği detaylı bir şekilde sorgulanabilir. ( Bu bölüm '' benim faturam ödenmemiş, geçen ayki faturam kaç TL idi, mart ayı faturam yatmamış görünüyor '' şeklindeki soruların net cevaplarına ulaşmanızı sağlayacak bölümdür).

12 -Program üzerinde güvenlik için sadece bir kullanıcı çalışabilir. 2. bir bilgisayarda işlem yapılamaz Programda her türlü güvenlik önlemi düşünülmüştür. Programa aktarılan veriler yönetici tarafından bile silinemez. Ancak ve ancak açıklama yapılarak iptal edilebilir.

13 - Programda hangi veznedar kaç adet fatura tahsil etmiş görebilirsiniz,

14 - Programın her gün yedek alma özelliği vardır. Bilgisayarınızda herhangi bir arıza olması durumunda verileriniz kaybolmaz. Arızayı onartıp işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca yedeklerinizi bir cd yada USB ye alırsanız bilgisayarınız çalınsa bile verileriniz kaybolmamış olur.

15 - Geçmiş veriler (20 yıl öncesine ait olsa bile ) program tarafından depolanır...

16 - Daha önce ödeme yapmış bir aboneye ait tüm detayları ekrana getirerek o aboneye ait başka ödenmemiş fatura varsa hatırlatır ve ödemesi sağlanır.

17 - Müşteri portföyü oluştukça, sadece isim ve soyad ile aboneye ait tüm ödenmemiş faturaları görebilme imkanı sağlar.

18 - Seçenek olarak EFT,HAVALE ve KREDİ KARTI borcu ödeme modülü programa entegre edilebilir.

19 - Seçenek olarak müşteri portföyünüze SMS ile faturalarına ait son ödeme tarihlerini hatırlatma yapabilme imkanı sağlar. (internetten gönderilen SMS ücreti 0,065 - 0,075 TL dir).

20 - Programa entegre olarak çalışan KASA PROGRAMI sayesinde şirketinizin hesapları (muhasebesi) muntazam bir şekilde tutularak hata yapma olasılığı minimuma indirgenir.

21- Ayrıca müşterinin haklarının yazıldığı yasal dekontlar ile bir nüshası sizde bir nüshası müşterinizde olmak kaydıyla çıktısı alınıp işlem tamamlandıktan sonra . Zor da olsa bir problem çıkması durumunda muhattap siz değil, faturaxline dir. Bu da bu sistemde çok önemli bir ayrıntıdır. 

Bayilik görüşmesi için lütfen irtibata geçiniz veya bilgilerinizi bırakınız bulunduğunuz noktaya biz gelelim. 

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:

 • Program bedeli 2000-TL
 • Vergi levhası
 • Kimlik Fotokopisi
 • İkametgah belgesi

BAYİLİK DESTEKLERİ:

 • EĞİTİM DESTEĞİ
 • BÖLGE KORUMASI
 • REKLAM DESTEĞİ

 

Faturaxline Ödeme Merkezleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR