Ergo Yatak

Ergo Yatak Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Ergo Yatak Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

ERGO 1991 yılından bugüne Türkiye’nin en eski yatak üreticilerinden biridir. Ergo patentiyle Türkiye’ye ergonomi kavramını kazandırmış ve ezberleri kökten bozmuştur. Türk yatak sanayisine ergonomik uyku bilincini ve üretimini getirerek ardıllarına esin kaynağı olmuştur. Çankırı Korgun Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m 2 arazi üzerine kurulu modern ve hijyenik üretim tesisinde, çeyrek asırlık tecrübe, bilgi ve deneyimiyle üretimine hız kesmeden devam etmektedir.

Ergo, bugüne kadar milyonlarca yatak ve baza üretmiş, koşulsuz müşteri memnuniyeti bilinciyle kendini sürekli yenileyerek ahlaki pusulası hiç şaşmadan Türk yatak sanayisinin uyku kültürüne yön veren markası olmuştur.

ERGO da bizler; ürettiğimiz her yatakta müşterilerimizin ortalama 8 saat dinleneceği bilincine ulaşmış, yılların getirmiş olduğu ustalık deneyimimizi, en iyi hammaddeleri özenle seçerek, yüzlerce teknolojik materyalle birleştiriyoruz. Yaşamınızın üçte birini en konforlu şekilde geçirmeniz için gündüzümüzü gecenize katıyoruz. İşte bu yüzden bu web sitesinde sadece ürünlerimizle tanışmakla kalmayacak, uyku ürünleri sektörünü derinden etkilemiş ergonomi kültürünün izlerini de görmüş olacaksınız.

Ergo Yatak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR