Enjoy Smoothie Sıvı Meyve

Enjoy Smoothie Sıvı Meyve Bayilik Açıklaması

Enjoy Smoothie Sıvı Meyve Bayilik

Enjoy Smoothie Sıvı Meyve Bayilik Hakkında : Biz de birçok insan gibi her gün işe gidip gelen, çalıştığımız kurumlarda değişik görevler yürüten kişilerdik. İşimiz gereği yurtdışına gidip gelirken smoothie ile tanıştık ve bu güzel tatlara aşık olduk. Sizleri de bu güzel tatlara ortak etmek istedik, umarız beğenirsiniz. Uzun yıllar çalıştığımız kurumların destansı ilke ve etik kuralları ile büyüdük. İtiraf edelim ki, hepsinden de çok şey öğrendik ama burada hepsini sıralamak niyetinde değiliz. İlkemiz, saf ve doğal kalarak gülümsemenize katkıda bulunmak. Çevreye duyarlı ve pozitif çizgimizi işimize yansıtarak sizi içeceklerimiz le gülümsetmeye devam etmek istiyoruz. 

Enjoy Smoothie Sıvı Meyve Bayilik Veriyor 

Ürünlerinizi nerede ve nasıl yapıyorsunuz? Enjoy Smoothie Sıvı Meyve Bayilik Veriyor Ürünlerimizde kullandığımız mevsiminde toplanmış taze meyveleri, dünyanın farklı bölgelerinden temin ediyoruz. Kabuk ve çekirdeğinden ayırdığımız meyveleri, ezerek, parçalayarak ya da sıkarak en lezzetli karışımları elde ediyoruz. Bu karışımları Enjoy Smoothie için özel olarak tasarladığımız şişelere koyarak, soğuk tedarik zinciri ile sizlere ulaştırıyoruz. 

Enjoy Smoothie'nin %100 meyve suyundan ne farkı var? Enjoy Smoothie konsantreden değil, mevsiminde toplanmış taze meyvelerin kabuk ve çekirdeğinden ayrıldıktan sonra, ezilerek parçalanarak ya da sıkılarak karıştırılmasıyla elde edilir. Böylece sağlığınız için gerekli olan liflerden ayrılmadan meyvenin bütününe ulaşırsınız. Enjoy Smoothie, meyvenin sıvı halidir. 

Meyvedeki lifler ne işe yarar?Meyvedeki lifler kolestrolünüzün yükselmesini önler ve bağırsaklarınızın düzenli çalışmasını sağlar. 

Ürünlerinizi aldıktan sonra nasıl saklayacağım? Ürünlerimizin ömrü, tıpkı buzdolabınızda sakladığınız diğer meyveler gibi kısadır. Ürünlerimizi aldıktan sonra 0 – 4°C'de saklamanız yeterli. Önerimiz, açıldıktan sonra iki gün içinde tüketilmesi. Buzdolabı dışında tutulan ürünler, tıpkı meyveler gibi, doğal olarak fermante olmaya başlayacaktır. Fermante olan ürünlerin tüketilmesi, midenizde istenmeyen yanma ve ekşimelere yol açabilir. Ürünlerimizin son kullanma tarihlerini kapak üzerinde görebilirsiniz. Saklama koşullarına uyulmadığından şüphelendiğiniz ürünleri tüketmeyin ve lütfen hemen bizimle temasa geçin. 

Enjoy Smoothie günlük meyve ihtiyacımı karşılar mı? Enjoy Smoothie etiketlerinde, her bir şişede kullanılan meyvelerin adedi yer almaktadır. Meyveler bütün halinde parçalanarak şişelendiği için, günlük meyve ihtiyacınıza önemli katkı sağlar. 1 şişe Enjoy Smoothie, yaklaşık 2 porsiyon meyveye eş değerdir. 

Ürünlerinizde katkı maddesi, konsantre, şeker veya herhangi bir kimyasal kullanıyor musunuz? Kesinlikle hayır! 

Ürünlerinizi hamile ve çocuklar içebilir mi? Meyve yiyebilecek her yaştaki insan Enjoy Smoothie içebilir.

Ürünlerinizi bizim oraya da getirir misiniz? Memnuniyetle! Lütfen ürünlerimizi görmek istediğiniz yerler için bizimle temas geçin. 

Ürünlerinizi çok beğendik, biz de bu işi yapıp size rakip olursak bozulur musunuz? Tabii ki evet! : )

 

Enjoy Smoothie Sıvı Meyve Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR