Engin Oyuncak

Engin Oyuncak Bayilik Açıklaması

Engin Oyuncak Bayilik

Engin Oyuncak Bayilik Hakkında Açıklama : 2010 yılından beri Lisanslı ve Lisansız oyuncak markalarını bünyesinde barındıran Engin Oyuncak Bayilikler vermektedir. Perakende Mağazalar olmak üzere ek olarak internet Tedarikçiliği yapmaktadır. Uygun Fiyat çeşit ve Hızlı hizmet parolası ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Engin Oyuncak Bayilik ve Başvuru Şartları ENGİN OYUNCAK FİRMASI; 2011 YILINDA KURUCUMUZ SN.YILDIRIM ENGİN TARAFINDAN KURULMUŞTUR. OYUNCAK İTHALATI ve İHRACATI YAPAN , PARAKENDE SATIŞ VE ONLİNE SATIŞ MAĞAZALARI BULUNAN FİRMAMIZ SİZLERE DAİMA EN KALİTELİ VE DÜRÜST HİZMETİ SUNMAYI GÖREV HALİNE GETİRMİŞTİR.

MAĞAZALARIMIZDAKİ 4000 İ AŞKIN ÇEŞİDİ İLE SİZLERE HİZMET VEREN FİRMAMIZ,SON TEKNOLOJİYİ VE GÜNCEL ÇEŞİTLERİ TAKİP EDEREK SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA GEREKLİ BÜYÜME İVMESİNİ YAKALAMIŞ OLUP, YENİ PARAKENDE MAĞAZALARI VE DAHA GENİŞ ÜRÜN ÇEŞİDİ İLE SİZLERE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER İYİ GÜNLER DİLERİZ. 

Firma ismi: Engin Oyuncak Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 15 Franchising 

Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel 

Engin Oyuncak Bayilik Başvuru Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 50.000 Bayilik yatırımı gerekmektedir. Bununla alakalı olarak sizlere Tabela ve sistem yardımları sunulmaktadır.

 

Engin Oyuncak Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR