Emin Yarka Tavukçuluk

Emi̇n Yarka Tavukçuluk Kümes Hayvanları İşletmeciliği Gıda Sanayi Ve Ticaret A.ş

Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Şartları

Emin Yarka, Kendi Geliştirdiği Tavuk Satışı Ofisi İşletmeciliğiyle İlgili Lisans Verir.
Verilen Lisans, İşletmecilerin Emin Yarka Adı Ve Markası Altında Ticari faaliyette Bulunmasına Hak Tanır.
Emin Yarka, İşletmeciliği Sadece şahsın Kendisine Verir. Bu Kişi Başkalarıyla Parasal Ya Da Başka şekilde Ortaklık İçinde Olamaz. Şirketlere İşletmecilik Veremez. işletmecinin, Tüm Zaman Ve Gücünü Tavuk Satışı Ofisi İşletilmesine Ve İdaresine Ayırması Gerektiğinden; Emin Yarka İşletmecisi Başka İşlerin Sorumluluğunda Ya Da Yönetiminde Olamaz. işletmeciler Her Zaman İşinin Başında Olan İşletmecilerdir, Uzaktan İdare Edenler Değildirler.
Emin Yarka Bir Bölge İmtiyazı Vermemektedir, Verilen Lisans Yalnızca Bir Tavuk Satışı İşletmeciliği İle Sınırlıdır. yatırım Maliyeti Tavuk Satışı Ofisi Tipine Ve Büyüklüğüne Bağlı Olmakla Birlikte 10.000- 15.000 Tl + Kdv Arasındadır.
İşletmeci Adayı İle 5 Yıllık Sözleşme Yapılır. İşletmeci Adayı, Emin Yarka’a 10.000 Tl + Kdv Başlangıç ücreti öder. işletmeci, Lisans Aldığı Süre Boyunca, Aylık Net Satışları üzerinden Reklam Katkı Payı, Belli Bir Yüzde Geliştirme ücreti Ve İsim Hakkı ücreti ödemektedir.
Emin Yarka, Büyüme Stratejilerine Uygun Olarak, Türkiye Genelinde Nerelerde Tavuk Satışı Ofisi Açılacağını Bir öncelik Sırasına Koyar Ve Uygun Bir Emlak Bulunabildiği Takdirde Gayrimenkul’ü Kiralar Veya Satın Alır. Tadilat Projeleri, İnşaat İşleri, Dekorasyon Ve Ekipmanının Tespiti İle İlgili Yatırım Emin Yarka Tarafından Yapılır. İşletmeciler Tavuk Satışı Ofisi'nin Başına Geçerken Ofis Ekipmanları, Oturma Grupları, Dekor Ve İç-dış Reklam Panoları Gibi Eşyaların Yatırımını Yapar. Bu Yatırım, Tavuk Satış Ofisi'nin Büyüklüğüne Göre Değişmektedir.

Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Açıklaması

EMİN YARKA TAVUKÇULUK 1975'ten beri 40 yıla aşkın Kanatlı Hayvan sektörü nde hizmet vermektedir.Baba mesleği olarak yükselen Emin Yarka Tavukçuluk ; Tavukçuluğun Türkiyede başlaması ve yaygınlaşması Sn.İzzettin ULUDAĞ'ın babası ve Mütevelli Heyeti Başkanımız Sn.Emin ULUDAĞ öncülüğünde ve önemli katkılarıyla olmuştur. Hobi olarak başlanılan tavukçuluğun ilk temelleri atılmıştır ve bugün ki Emin Yarka Tavukçuluk işletmesi kurulmuştur. Emin Yarka Tavukçuluk Türkiye genelinde büyük, küçük ve orta ölçekli tüm kanatlı hayvan ticareti yapanlara tedariğini birinci elden sağlamaktadır. Bu nedenle bu sektörün öncüsü konumundadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve deneyim ile güven bizim için birinci vizyonumuzu oluşturmaktadır. Modern kuluçkahanemizde 1980'den beri aynı adreste hizmet vermekteyiz. İrfaniye köyünde bulunan üretim ve besi kümeslerimizi ziyaret etme olanağı tanımaktayız.Tesisimizde haftalık yaklaşık olarak 70000 adet civciv üretilmektedir.

Misyon

 • Emin Yarka Tavukçuluk'un misyonu, Kümes hayvancılığının yaşam kalitesini yükseltmek ve Kümes Hayvancılığının gelişimine katkı sağlamak amacıyla;
 • Koruyucu ve iyileştirici kümes hayvanları tedariğini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
 • Kümes Hayvanları alanındaki akademik çalışmalara ve bilimsel araştırmalara olanak sağlayarak, kümes hayvancılığı ile ilgili yeni bilgi ve uygulamaların geliştirilmesini desteklemek,
 • Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren uzmanları yetiştirmektir.

Vizyon

Emin Yarka Tavukçuluk'un, sunduğu kümes hayvancılığı hizmetleriyle üretici ve tüketici memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Türkiye'ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen kümes hayvanları kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Tedarik Hizmeti

Emin Yarka Tavukçuluk'un amacı; kümes hayvanları satıcılarınının ve son kullanıcının ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir ticari yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, Kümes Hayvanları satış ve tedariğini grubun her noktasından, belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Emin Yarka Tavukçuluk, Sağlık Bilimleri alanında kurulan akademik yapının da desteğiyle; Kümes hayvanları konusunda toplumu bilinçlendirmeye çalışmakta, kendi ekibini geliştirmek için sürekli olarak eğitmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Emin Yarka Tavukçuluk, Kümes Hayvanları tedariği konusunda çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Kurumdan hizmet almayı seçen kişilerin Emin Yarka Tavukçuluk'un herhangi bir noktasına başvurarak, gereksinim duydukları tüm kümes hayvanları hizmetlerine grup içinde ulaşabilmesini amaçlamaktadır. Hizmet sunarken, çözüm önerileri kümes hayvanlarının sağlık gereksinimlerini ön planda tutacak şekilde tasarlamasını hedeflemektedir.

Emin Yarka Tavukçuluk'tan,hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.

Ekip ve Altyapı

Emin Yarka Tavukçuluk; değerlerini yansıtan, çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerine ve geliştirebilmelerine olanak sağlayan çalışma ortamı sağlamayı hedeflemektedir.

İleri altyapı olanaklarıyla çalışabilmeyi, teknolojideki gelişmeleri izleyerek hizmetlerimizin verimliliğini artırmayı ve kendini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Uygulamalar

Emin Yarka Tavukçuluk Türkiye'de ve dünyada Kümes Hayvanları hizmetlerinin gelişimini izlemeyi; uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları Türkiye'ye getirmeyi, Kümes Hayvanlarının gelişimine katkıda bulunabilmeyi, hizmet sunumunda yeni iş modelleri geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefini gerçekleştirmek için, eğitim, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sistemli, sürekli ve organize bir yapıda yürütmek üzere Kümes Hayvanları alanında akademik bir kurum oluşturmak için çabalamaktadır.

Bilgi, deneyim ve olanaklarıyla, topluma daha iyi Kümes Hayvanları hizmetlerinin sunulmasını amaçlayan Kümes Hayvanları ticareti politikaları sistemlerinin oluşturulması sürecinde Türkiye'nin hizmetinde olmaya çalışmaktadır.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Tavukçuluk
 • Kuruluş Yılı : 1975
 • Toplam Çalışan Sayısı: 50
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 4
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 4
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 4
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 2
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 8

Emin Yarka Tavukçuluk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR