Ektaş Hayvan Yemi

Ektaş Hayvan Yemi Bayilik Açıklaması

Ektaş Hayvan Yemi Bayilik

Ektaş Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Yemi Bayilik Hakkında : “UN” ve “YEM” DEYİNCE AKLA EKTAŞ GELİR! EKTAŞ YEMLERİ İLE BESLEYİN, BESLENİN! Un ve yem sektöründe kalite anlayışı Ektaş ürünleri ile bütünleşmiştir.

Gerekli teknolojiye sahip laboratuvarlarda; kontrolünde, üretimin her aşamasında kaliteden ödün verilmemektedir. Siparişlerin zamanında teslimi için gerekli Lojistik alt yapımız ve satış sonrası teknik destek ile müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaya çalışılmaktadır. Yem üretiminde ise; 29 adet büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi, toz ve pelet formda üretim yapılmaktadır.

Süt yemi, besi yemi, buzağı yemi, kuzu yemlerimiz kaliteli hammadde ve üretimin her aşamasında kaliteden ödün verilmeden üretmektedir. Ektaş Yemler i ile hayvanlar son derece sağlıklı beslenerek gerekli protein ve enerjiye sahip olmaktadırlar. Bu sayede üreticilerimiz hedeflenen verimliliğe ulaşarak üretimlerini arttırabilmektedir Besicilik sektörünün gelişimine katkıda bulunmak ve doğru yem kullanımını sağlamak için Konusunda uzman akademisyenler ve teknik danışmanlar desteği ile üreticilerimiz satış sonrası teknik destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.   

Ektaş Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Yeminde Bayilik Veriyor Yem Markaları: Ektaş yem, Alibey yem, Rim yem, Rim Apek yem, Sakarya yem şeklindedir. 

Ektaş Tarım ürünleri; Helal, ISO, HACCP belgeleri ile üretim yapıp geniş satış ağı ile Türkiye ve Dünyaya pazarlarında hizmet vermektedir.

Özetle: EKTAŞ A.Ş.,olarak tüm satışlarımızda kalitede istikrardan ödün verilmeden; az ve sık siparişlerin kapı teslimi yapılması, İşletmelere özel AR-GE desteği, satış sonrası hizmetlerde kesintisiz tam ve yerinde destek verilmesi, müşteriye özel üretim ve hizmet seçenekleri, fiyat ve ödeme istikrarı sağlanmaktadır.

Ektaş Tarım Ürünleri Endüstri Ticaret A.Ş. 1984 yılında Ali Rıza Ekinci tarafından kurulmuştur. Ekinci ailesi olarak 1800 yıllarından itibaren kendi çiftliklerinde ürettikleri buğdayları, su ile çalışan değirmenlerde un haline getirip, satışlarını gerçekleştirmişlerdir. Değirmencilik aile mesleği olarak beş kuşaktır devam etmektedir. Bilgi ve tecrübeleriyle beraber tüm çalışanlarıyla bütünleşerek, ahilik felsefesini uygulayan bir aile şirketi olarak yola devam etmektedir. 2007 yılında profesyonel yönetime geçilmiştir.

Kalite Güvence Laboratuvarı, Un silosu ve Paketleme hattı ile beraber yeniden yapılanma ve kurumsallaşma çalışmalarına hız vermişlerdir. Dağıtım kanalları ve bölge bayilik sistemi revize edilerek, en büyük pazarı oluşturan Sakarya bölgesinde lojistik merkezi yapılanması tamamlanmıştır. Doğrudan son kullanıcı üreticilere pazarlama ve satış faaliyetleri devam etmektedir. 

FİRMA İSMİ: EKTAŞ TARIM ÜRÜNLERİ ENDÜSTRİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 

BAYİLİK KATEGORİSİ: BÜYÜKBAŞ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVAN YEMİ 

KURULUŞ YILI: 1884 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 290 Ektaş hayvan yemleri bayilik şartları ve bayilik yatırım maliyeti bölgenizde bulunan satış müdürleri aracılığı ile bildirilmektedir.

Ektaş Hayvan Yemi Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ
  • FİNANSAL DESTEK

 

Ektaş Hayvan Yemi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR