Egepen Deceuninck

Egepen Deceuninck Bayilik Açıklaması

Egepen Deceuninck Bayilik

Egepen Deceuninck markasıyla, yurtiçinde geniş bir bayi ağıyla hizmet verilmekte, böylece son kullanıcı zorluk çekmeden ürünlere ulaşabilmektedir. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitim seminerleri, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır. Bugün, sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, kendi geliştirdiği üçyüzü aşkın kalıpla üretim yapmaktadır. Bayilerimizin markamıza duydukları inanç ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılama çabasıyla artan satışlarımız, rakiplerimize üstünlüğümüzü hissettirmektedir. Egepen Yurtdışı pazarlardaki payımızı daha da artırabilmek için İhracat Departmanı'mız, teknik eğitim seminerleri düzenlemekte ve bunun yanı sıra yeni pazar araştırmalarını da hızla sürdürmektedir.

Üretilen profillerin dünya standartlarına uygunluğu ve Lojistik Departmanı'mızın hızlı sevkiyat yapabilme yeteneğiyle bütünleşen bu çalışmalar, yakın gelecekte ihracatımızın daha da artacağının sinyallerini şimdiden vermektedir. Topluluğun yarattığı büyük sinerji ve yatırımlarla gelen kapasite artışı, fiziksel değişiklikleri de zorunlu kılmaktadır. Bu amaçla fabrika arazimiz içindeki mevcut yapılarda daha verimli çalışmayı sağlayacak geliştirme yatırımları sürdürülmektedir.Egepen Deceuninck markasıyla her zamanki gibi üretmeye, araştırmaya, yeni tasarımlara, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz. 

Deceuninck Hakkında : Deceuninck NV, yapı endüstrisi için kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmış, yıllık cirosu 536 milyon Euro olan, dünya çapında entegrasyonu sağlamış bir gruptur. Şirket, 75 ülkede faaliyet göstermekte olup, üretim ve/veya satış yapan 35 iştiraki, 670’u Belçika’da olmak üzere 2.821 personeli bunmaktadır. Fabrika ve satış ofislerinin bulunduğu yerler; Almanya, ABD, Avustralya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya, Litvanya, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya ve Tayland’dır. Topluluk, hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını “mükemmelliğe ulaşma tutkusu”yla özetlemektedir.

 

Egepen Deceuninck Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR