1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Efe Epoksi

Efe Epoksi

Efe Epoksi bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Efe Epoksi bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Hakkımızda

Efe Epoksi Boya ve Kimya olarak zemin uygulamalarındaki yeniilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.Kalite anlayışımızdan ödün vermeden saglam, kaliteli, dayanıklı zeminler ortaya çıkarmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.Tüm işlemlerimiz sonrası müşterilerimiz memnun kalmışlardır. Kalite anlayışını bütünüyle benimsemiş olan firmamız çalışanlarına daima iyi imkânlar sunarak, estetik ve sağlam zeminler ortaya çıkarmıştır. Yapmış olduğumuz tüm sözleşmelerde önceliğimiz doğru zemin uygulamasını sunmak olmuştur. Epoksi uygulamaları konusunda her ne kadar piyasada yanlış ve eksik yöntemler uygulansa da içimize sinmeyen hiçbir uygulama müşterimize teslim edilmemiştir. Kalite Farkı Epoksi uygulaması dışarıdan bakıldığından gerçekten çoğu zaman çok basit bir uygulamaymış gibi gözükür.

Halbuki inşaat alanında en fazla detayı ve bir o kadar da uygulamasında riski olan bir iştir. Çok fazla teknik detayı olan bir uygulamadır epoksi zemin uygulaması. Yalnız epoksi işi, uzman ekip ve kaliteli malzeme ile yapılması durumunda mükemmel sonuçlar ortaya çıkacaktır. Epoksi uygulamasının en önemli ve püf noktalarının yoğunlaştığı aşaması ise hazırlık aşamasıdır. Zemin tutuculuğu çok önemlidir, zemin ne çok pürüzsüz ne de çok çukur olmalıdır. Kaygan olması epoksinin belli bir süre sonra patlak vereceğini ve zeminden kopacağını gösterir. Çok çukurumsu olması ise zeminin çok sağlam olmadığını ve mukavemetinin düşük olduğunu gösterir. Bu da büyük eksikliktir. Zemin sağlam olmadığından her ne kadar macun çekilmiş olsa da zamanda ağır yüklerin sürekli hareket etmesi ile çatlaklıklar oluşacaktır. Bu yüzden epoksi uygulamalarında ilk kalite hedefimiz zeminin uzun ömürlü olmasıdır. Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlamak da ancak doğru yöntem, uzman ekip ve kaliteli ürün ile sağlanabilecektir. Müşteri memnuniyeti ancak bunlarla sağlanacaktır.

Elbette çalışan mutlu ve memnun değil ise müşterinin de mutlu olması imkansızdır. Bu yüzden mutluluk ve memnuniyet derecesi, çalışanlara sağlanan çalışma ortamına ve sürekli öğrenmeye bağlıdır. Efe epoksi boya ve kimya olarak, yapı ve inşaat sektöründe; epoksi zemin kaplama, self levelling, şap uygulamaları, zemin bakımı ve cilalama, eski epoksilerin bakım ve onarımı konusunda yapılabilecek en iyi hizmeti sunmaktayız. Multilayer Zemin Kaplama (Portakal Desenli) Self Levelling Zemin Kaplama (Düz ve Parlak Zemin) Epoksi Coating (Epoksi Boyama) Mortar Zemin Kaplama Granit Epoksi Kaplama Laminasyonlu Epoksi Kaplama Yaya-Forklift Yol Trafik Çizgileri Yönlendirme Okları Akrilik Epoksi Boya Tamir Bakım Onarım Zemin Parlatma ve Cilalama Terrazzo Epoksi Zemin Kaplama Su Bazlı Epoksi Boya Anti Statik Epoksi Kaplama Anti Bakteriyel Epoksi Kaplama . Yaptığımız uygulamaların uzun ömürlü olması ve yıllar sonra dahi işimizin arkasında durmamız her zaman asli görevimiz olmuştur.

İLKELERİMİZ

-Zemin uygulamalarımız ile rekabet avantajı sağlarız.
-Zeminin yapısına göre farklı çözümler sağlayıp uzun ömür sağlarız.
-Müşterilerimizi yanlış epoksi uygulaması ile riske sokmayız.
-Ezbere çalışmayız, önce zemini tanırız uygun zemine uygun işlemi uygularız.
-Yetenekliyiz. Daima en iyi hedefleriz daha azı ile yetinmeyiz.
-Heyecanlı ve işimize hevesliyiz.
-Hızlı ve disiplinliyiz, epoksi uygulaması için hız ve zamanında teslim olmazsa olmazdır.
-Hatasız pürüzsüz ve uzun ömürlü zemin ilk hedefimiz.
-Müşteriyi anlar, ne istediğini bilir ve doğru bilgilendiririz.
Tüm uygulamalarımızı dürüstçe teslim ederiz.
Ne söz verdiysek her zaman arkasındayız sözümüzün.

  1. Zemin Uygulamaları
  2. Korku Evi

Efe Epoksi Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Efe Epoksi Şartlar & Koşullar

Efe Epoksi Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör