Ecosky Makina

Ecosky Makina Bayilik Açıklaması

Ecosky Makina Bayilik

Ecosky Makina Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Yüksek basınçlı yıkama makinası, sıcak soğuk buharlı yıkama makinaları, imalat, köpük makinası, havalı köpük makinası, sanayi tipi ıslak kuru vakum süpürge, zemin temizlik makinası, mermer parlatma cila atma makineleri, buhar püskürtme, buharla yıkama, köpükle yıkama, endüstriyel tip basınçlı yıkama ve temizlik ekipmanları, eco sky makine basınçlı yıkama makinaları, halı yıkama, halı sıkma, otomatik halı yıkama makinesi, fırçalı disk makina, rencır, ranger zemin mermer parlatma ve bakım makinaları, imalat, satış, servis, yedek parça.

Ecosky Makina Bayilik Konusudur.  Ecosky Makina Bayilik ve Bayilik Bilgileri Ecosky Makina, 2008 yılında Adana da kurulmuş olup, faaliyet alanları oto bakım hizmetleri ve makine üretimidir.

Otomotiv sektöründe Adana ili: Oto yıkama temizlik makinesi, Büyük araç yıkama temizlik makinesi, Mandıra yıkama temizlik makinesi, Tavuk çiftliği yıkama temizlik makinesi, Silo temizliği yıkama makinesi, Havuz temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel atık temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel yağ temizliği yıkama makinesi, İş Makinesi Temizliği yıkama makinesi, Mezbahena Temizliği yıkama makinesi, Çöp ve atık araçlar temizliği yıkama makinesi, Petrol İstasyonları için Paralı ve Jetonlu yıkama makinesi ve Halı yıkama sektörü için makine üretim ve pazarlama faliyetlerimiz bulunmaktadır.

Bu sektörlerde bir çok firmanın makine ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hedefimiz de siz değerli müşterilerimize doğru ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektir.

Ecosky Temizlik Makinaları Bayilik Ürün Grupları

 1. 200 Bar Sıcak Soğuk Yıkama Makinası
 2. Bez Sıkma Makinası
 3. Elektrikli El Aletleri
 4. Halı Yıkama Ve Kurutma Makinaları
 5. Havalı El Aletleri
 6. Jetonlu Oto Yıkama, Köpük ve Süpürgeler
 7. Kompresörler
 8. Köpük Püskürtme Makinası Tankı 60 LT
 9. Köpük Püskürtme Makinası Tankı 90 LT
 10. Oto Yıkama Makinesi 200 Bar Sıcak Soğuk Yıkama
 11. Sanayi Tip Süpürgeler
 12. Yağlama Ekipmanları
 13. Zemin Temizleme Makinaları

Ecosky Makina Bayilik Bilgileri

Firma ismi: ECO SKY MAKİNE BASINÇLI YIKAMA MAKİNASI VE TEMİZLİK EKİPMANLARI Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: KARŞILIKLI GÖRÜŞME SONUCUNDA BELİRLENECEKTİR.

 

Ecosky Makina Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR