Dsd Kaydırmaz Zemin

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik Açıklaması

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik Hakkında Açıklama : FİRMAMIZ ZEMİN KAYDIRMAZLIĞI ÜZERİNE ÜRETİM YAPAN, SEKTÖRE YENİ GİRMESİNE RAĞMEN 12 KAMU KURUMUNA VE YÜZLERCE FİRMAYA HİZMET VERMİŞ BİR FİRMADIR. ISLAK ZEMİNLERDE, ZEMİNİN RENGİNİ, DOKUSUNU, GÖRÜNÜMÜNÜ BOZMADAN, ZEMİNİ 3 YIL BOYUNCA KAYDIRMAZ HALE GETİRİYORUZ. 

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik ve Şartları 

On yılı aşkın sektör tecrübesini akademik eğitimle birleştirerek müşterilerine doğru, kaliteli ve güvenli hizmet vermek için kurulan DSD GRUP, farklı alanlarda her zaman yanınızdadır. Yıllarca iletişim ve bilişim alanlarında ciddi projelere imza atan DSD GRUP, halen turknet orta Anadolu ana bayii ve digiturk bayii olarak faaliyet göstermektedir. Son üç yıldan bu zamana kadar İnşaat, Kimya, Enerji, Danışmalık ve Taşımacılık alanında faaliyet gösteren DSD GRUP, akademik kariyerli çalışma arkadaşları ile her zaman yanınızdadır.

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik ve Şartları 

VİZYON : Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, faaliyet gösterdiğimiz ve odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak.

MİSYON : Faaliyet gösterdiğimiz ve odaklandığımız her alan için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz sektörlerin gelişmesine katkıda bulunmak. 

Firma ismi: DSD ENERJİ KİMYA 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 10 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: İl - Bölge bazlı bayilikler veriyoruz bayi adayı ve uygulama ekiplerine teknik bilgi ve sertifikalı eğitim firmamız tarafından verilmekte. bayi adaylarımızdan ilk etapta, ticari araç (doblo, fiorino) en az 2 uygulamacı ofis içi 1 bayan saha satış için 2 satış personeli 10.000 tl lik ürün alımı teminat senedi.

 

Dsd Kaydırmaz Zemin Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR