Dr.wet Clean

Dr.Wet Clean Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Dr.Wet Clean Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Wet Clean (Islak Temizleme) sistemi başta Avrupa olmak üzere tüm dünya ülkelerinde kullanılan Kuru Temizleme (Dry Cleaning) sistemine alternatif olarak çevre ve insan sağlığı düşünülerek geliştirilmiş bir sistemdir. Wet Clean Giysi ve Ev Tekstili Temizleme Sistemi özel olarak geliştirilmiş teknolojiye sahip makineler ve bu sisteme uygun olarak üretilmiş, çevreye duyarlı deterjanları kullanır. Bu sistem hassas ve çekme problemi olan kumaşlarda sağladığı başarı ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Uzun yıllar yapılan araştırmalar sonucu en mükemmel sonuca varılmıştır. Wet Clean sistemi bugün Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Wet Clean sistemi giysilerinizin daha temiz, daha parlak ve renklerinin daha canlı olmasını sağlar. Bu sistemin en önemli özelliği hızla kirletilen dünyamızın korunması çalışmalarında üstlendiği misyondur. Wet Clean (Islak Temizleme) gelecek yıllarda temizleme sektörüne çok farklı bir yön verme konusunda da iddialıdır. Avrupa'da ve diğer ülkelerde çok hızlı yayılan ve olumlu karşılanan bu sistem tekstil üretici firmalarının da bundan sonraki yıllarda farklı bir yol çizmelerine neden olacaktır. Wet Clean sisteminin ülkemize gelişi 2009 yılında, yirmi yıllık temizleme sektörü tecrübesi olan Hakkı Altun'un girişimiyle olmuş ve çok kısa bir sürede hem bilgilendirme hem de kullanım anlamında hızlı bir yol alınmıştır. 2009 yılının Şubat ayında kurulan Hakkı Altun Dış Tic. Ltd. Şti. bu sistemin doğru ve hızlı bir şekilde ülkemizde duyulması ve kullanılması amacı ile çalışmalar yapmış ve dünyada henüz örneği bulunmayan bir bayilik sistemi oluşturmuştur.

Dr.WetClean, temizleme mağazacılığı anlayışının çok ötesinde bir mağazacılık anlayışı ile görsel ve ferah bir mağaza konseptini ortaya çıkarmıştır. Dünyada yaşanan ağır finans krizine rağmen Dr.Wet Clean mağaza sayısını çok kısa bir süre içerisinde artırmış, aynı zamanda pek çok wet clean makine ekipmanının kurulumunu gerçekleştirmiştir. Türk Silahlı Kuvvetleri Cevizli Hava Üs Komutanlığının Bünyesinde bulunan Kuru Temizleme bölümüne Wet Clean sistemini kurarak bir ilke imza atmış, ayrıca dünyaca ünlü oteller zinciri bulunan SHERATON Ankara otelinin Kuru Temizleme bölümüne de Wet Clean makinesi kurmuştur. Dr.WetClean Temizleme sisteminin geldiği bugünkü nokta küçümsenmeyecek bir başarıya doğru yürümektedir. Bayilik sistemi müşteriden çok Partner sistemidir.

Dr.Wet Clean yaptığı uluslar arası anlaşmalar, kullandığı makine ve diğer materyaller ile bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Bünyesinde kullandığı çevreye duyarlı deterjan, geri dönüşümlü askı ve ambalajlama malzemeleri ile ülkemizde ilk ıslak temizleme mağazalar zinciri olmuştur.

FİZİBİLİTE

İyi bir Dr.WetClean mağaza sahibi olmak için bazı kriterler bulunmaktadır.
Bunların başında kira giderleri ve iyi bir lokasyon (Konum,Çevre) araştırması en önemli husustur.
Mağaza konumu, kira gibi oluşumlar uygun bulunması durumunda gerekli araştırmalar sonuçlandığında Dr.Wet Clean Temizleme mağazası kurulumu başlayacaktır.

DETERJAN VE MALZEME TEMİNİ

Dr.Wet Clean Temizleme mağazasında kulanılan deterjan ve diğer materyaller Çevre kirliliğine duyarlı olduğundan çok önemlidir. Franchise sistemimizde deterjan ve diğer meteryallerin  tedarik  edilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Bu tedarikten bir kar düşünülmeden sistemin devamlılığı ve güvenirliliği anlamında önemlidir. Kullanılan deterjanlar ve diğer meteryaller yurt dışında ithalat yolu getirilimektedir ve sertifikalıdır.

KURULUM SONRASI EĞİTİM

Mağaza kurulumu esnasında ve sonrası bilgilendirme ve eğitimin sınırı yoktur. Sistemimiz müşteri satıcı ilişkisinin dışında Partner sistemi olduğundan teknik destek ve eğitim sistemimizin parçalarındandır.
 

Dr.Wet Clean Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR