Dr.otto Yatak

DR.OTTO YATAK Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

DR.OTTO YATAK Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

2010 yılından itibaren “Dr.Otto Yatak” markası lisansını alarak ile faaliyetlerini ile sürdüren şirket, markanın sektörde büyük bir oranda kabul edilmesi üzerine ölçek büyütmeye karar vermiştir.

Önce pazarlama ve markalaşmaya önem veren şirketimiz belirli bir Pazar oluşturduktan sonra üretim yapma kararı almıştır. Bu nedenle üretimini Kayseri’de 4 ayrı üretim noktasında yaparak başlamıştır. Bunu yaparken her türlü ürün çeşitlendirmesini ve ürün reçetelerini belirleyerek, Hammadde alımlarını şirketimiz yapmış ürünler bu şekilde üretilmiştir. Dr.Otto Yatak ürünlerinin üretimi belirli bir aşamaya geldikten sonra, Kasım 2014 tarihinden itibaren üretimi Mersin’de mülkiyeti şirketimize ait 5000 m ‘lik tesiste yapılmaktadır.

Firmamız Tasarımlarında özellikle insan sağlığına öncelik tanıyor. Ortopedik Medikal Yatak, yorgan, yastık, baza, baza başlığı gibi birçok ürün alanında kısa sürede başarı elde eden Dr.Otto, ayrıca bu yıl yelpazesine ev tekstili ürünlerini de ekledi.

Firmanın hedefi en kısa sürede Türkiye’de ki en iyi 5 yatak firması arasına girmektir. Yurtdışı satışlarını her yıl artıran firmamız Mersin’den İstanbul’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük 2. Mobilya Fuarına katılan tek firmadır. Bu da yurtdışı satışlarımızı arttırmakta da ve çok daha fazla noktaya ulaşmamızı sağlamaktadır.

Sağlıklı ve Çevre Dostu Ürünler
Dr.Otto Yatak insan sağlığına özen gösteren, çevre dostu yataklar üretir. “Dr.Otto Yatak” sağlıklı, konforlu ve kaliteli ürünler üreten, kolay ulaşılabilen, konusunda sektöründe öncü yaklaşımlar üreten, insan hayatına ve doğaya saygılı bir marka.

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz, araştırma – geliştirme faaliyetleri ile müşterilerimize dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler tasarlamak ve üretmektir.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kalite de çıtayı en yükseğe çıkarmak, bir dünya marka olarak pazarda lider firma olmak. Bununla birlikte ihracat ağırlıklı çalışmalarımızla Türkiye’nin 2023 hedeflerine katkıda bulunmak ve sağladığımız iş imkanlarıyla geniş istihdam oluşturmak.

Kalite Politikası

Günümüzde rekabet ortamında, müşterilerin isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması yeterli değil, kaliteli ve güvenilir olması gerekmektedir.

Ayrıca isteklerin zamanında karşılanması da gerekmektedir.

Bu amaç doğrultusunda firmamız;  “TAM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sloganını benimseyerek, kendisini sürekli geliştirmektedir, müşterilerinin isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak kendisine benimsemiştir.

Çevre Politikası

Yatak sektöründe faaliyet gösteren firmamız, doğal kaynak tüketimini ölçülü kullanmak, çevreyi kirleten unsurları ve çevresel atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde imha etmektedir.

İyi yatak; vücudun bel, sırt, baş, boyun ve diz bölgesini desteklemelidir. Yatak çok sert ise, yatak ve vücut arasında boşluklar meydana gelir. Fazladan baskıya maruz kalan vücudun yatakla temas ettiği noktalarda damarlar ve kan dolaşımı üzerinde sıkışmaya sebep olur. Kan dolaşımı bozulduğu için beyine uyarı gider. Bu yüzden gece boyunca sağa sola dönüp, derin uykuya dalamazsınız.

Yumuşak yataklar her ne kadar rahat olsa da omurga için doğru bir seçenek değildir. Yumuşak yatak vücudun gereken yerlerini desteklemez. Doğal omurga eğrisini koruyamaz. Bel ve sırt ağrısı çekmeden, sağa sola dönmeden, kesintisiz ve derin bir uyku için yatağınızı doğru seçmeniz gerekir.

Seçtiğiniz yatakta kullanılan malzemeler hakkında bilgi sahibi olursanız yani yatağınızı tanırsanız kaliteli ve sağlıklı uyku konusunda atacağınız ilk adım olacaktır.kolaylaştırır.

DR.OTTO YATAK Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR