Doğuş Dondurma Makineleri

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik Açıklaması

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik Hakkında : Doğuş Dondurma Makineleri; Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan "Gelmatic" firmasının Türkiye ve Ortadoğuda ki birçok ülkenin ana distribütörüdür. 

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik ve Bayilik Şartları

 Gelmatic: Maliyet avantajı ve tasarruf özellikleri ile öne çıkan 100 farklı modeli ile 1972′den beri sadece Soft dondurma ve Frozen Yogurt makineleri üretimi yapan, dünya üzerinde, 5 kıtada 141 distribitörü ile geniş servis ağı hizmeti veren bir dünya markasıdır. Gelmatic partnerliği ile güçlenen firmalar, çabuk ve kolay kullanım özellikleri ile gerçek bir İtalyan makinesinin farkını yaşayarak, ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır.

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik ve Bayilik Şartları Temel taşlarını; bilgi, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine oturtmuş olan Doğuş Dondurma Makinaları,  sahip olduğu bilgileri, mühendislik alt yapısı ile birleştirip; daha ekonomik bir bütçe ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için birçok parçasını Avrupa'dan ithal edip, montajını yaptırdığıdı  "Triomax" markalı soft dondurma, frozen yogurt, ve gelato makine grubunun marka sahibidir. Gelmatic ile birlikte dünyanın bir çok noktasındaki fuarlara katılan Doğuş Dondurma Makineleri, Frozen yoğurt ve Soft Dondurma konseptleri konusunda Türkiye de lider konumdadır.

Türkiye de birçok soft dondurma ve frozen yoğurt markasının ana tedarikçisi olan Doğuş Dondurma Makineleri, Kurumsal kimlik danışmanliğindan, marka ve konsept danışmanlığına. Anahtar teslim projelerden, Franchise danışmanlığına kadar bir çok dalda hizmet vermektedir. Doğuş Dondurma Makinaları; Alanında uzman ve profesyonel ekibi, ve vermiş olduğu hizmetler ile sizleri başarıya ulaştıracak olan yolda çözüm ortağınız olacaktır. 

FİRMA İSMİ: Doğuş Dondurma Makineleri(Gelmatic&Triomaxx) 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Soft dondurma ve Frozen Yoğurt Makineleri 

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 2

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Görüşülür. BAYİLİK DESTEKLERİ:PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Doğuş Dondurma Makineleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR