Demlik

1958’De Bursa’da Hizmet Vermeye Başlayan Özgen Kahve Marka Tarafından Günümüz Konseptine Uygun Hale Getirilmiş Olup Demlik Konsepti Ile Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Demlik Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Markanın kiosk ve dükkan yatırım bedeli metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi firmadan alınabilmektedir

Demlik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Demlik Bayilik Şartları

Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak
Müşteri Memnuniyeti Odaklı Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak

Demlik Bayilik Açıklaması

Demlik Bayilik

Demlik cafe sektörüfaaliyet göstermekte ve Türk damak tadı için vazgeçilmez hale gelen demleme çayının lezzeti ile fark yaratmaktadır. Demlik, milli içeceğimiz haline gelen çayı ve bu lezzetle bütünleşen ince belli bardak ile kırmızı-beyaz bardak altılığını dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır. Türk çayının yanı sıra limonata, boza, Türk kahvesi gibi gelenekselleşmiş lezzetleri yine Türk damak tadına uygun aperatifler ile birleştirerek diğer zincir cafe markaları arasından sıyrılan bir konsept yaratan Demlik cafe sektörü bayilik veren firmalariçinde en çok tercih edilenlerden biri olarak tanınmaktadır.

Demlik Bayilik Şartları

Demlikbayilikalmak isteyen girişimcilerine kiosk ya da dükkan olarak iki farklı yatırım alternatifi sunmaktadır. Marka kiosklarının ve dükkanlarının insan trafiğinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri, vapur iskeleleri, havalimanları, kent meydanları, üniversite kampüsü gibi lokasyonlarda konumlandırılmasını tercih etmektedir. 

Markanın kiosk yatırım bedeli, yere ve metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Hedeflenen günlük ortalama ciro 1500-2000 TL aralığındadır. Bu ciro yakalandığı takdirde yapılan yatırımın geri dönüş süresi 24-28 ay aralığında bulunmaktadır. Demlik bayilik alan girişimcilerinden cirodan pay yerine, kiosklar için aylık olarak 2500 TL+KDV marka kullanım bedeli almaktadır. Kiosklar sözleşme imzalandıktan sonra 15 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Demlik dükkanlarının yatırım bedeli de metrekareye göre değişiklik göstermekle birlikte 450.000-600.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Demlik bayilik alan girişimcilerin dükkan konsepti için yaptığı yatırımın dönüş süresi yaklaşık olarak 24 aydır.  Marka dükkan konseptinden de kiosk konseptinde olduğu gibi aylık 2500 TL+KDV marka kullanım bedeli tahsil etmekte, cirodan pay almamaktadır. Sözleşme imzalandıktan sonra yaklaşık 30 gün içerisinde mağaza Demlik bayilik alan girişimciye anahtar teslim olarak sunulmaktadır.

Demlik bayilik almak isteyen girişimciler yatırım bedelleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi markadan alabilmekte ve firmanın internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak bayilik taleplerini iletebilmektedirler.

Demlik Bayilik Avantajları

Demlik bayilik alan girişimciler Türk damak tadı için gelenekselleşmiş olan ürünleri üstün lezzet ve kalite ile sunarak geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilmektedir. Markanın ürünlerinin lezzetinin yanı sıra ekonomik de olması her kitleden müşteriye hizmet verebilmesini sağlamaktadır. Demlik bayilik alan girişimciler kurumsal ve hizmet standardını sağlamış bir marka ile işbirliğine gidilmesinin avantajlarını sözleşme imzaladıkları andan itibaren yaşamaya başlamaktadır.

Demlik Bayilik Destekleri

Demlik bayilik alan girişimcilerine işletme ve personel eğitimi konusunda destek olmaktadır. Dükkan ve kiosk konseptlerinde kurulum markaya ait olup, personel kıyafetleri ve servis malzemeleri de yine marka tarafından belirlenen konsepte uygun olarak temin edilmektedir. Demlik bayilik alan girişimcileri ile uzun vadeli işbirlikleri gerçekleştirmekte olup, merkezi denetimleri sayesinde bayilerinin hizmet kalitesini ve karlılığını da kontrol altında tutmaktadır. Yerel ve ulusal reklam destekleri sayesinde bayilerin gelirlerinin yükseltilmesi ve müşteri kitlelerinin genişletilmesi amaçlanmaktadır. Marka bayilerine avantajlı ürün alım fırsatı sağlamaktadır. Ayrıca kullanılan otomasyon sistemleri ve yapılan karlılık analizleri sayesinde işletmelerin her geçen gün daha iyi bir duruma getirilmesi hedeflenmektedir.

Siz de cafe sektöründe fark yaratan bir konseptin bayiliğini almak ve Demlik bayileri arasına katılmak istiyorsanız, markanın internet sitesi üzerinden bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

Demlik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR