Demirkaya Makina

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Üretim ve İşleme Makineleri Bayilikleri

Demirkaya Makina Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Demirkaya Makina Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Demirkaya Makina , 2008 yılında Adana’da kurulmuş olup, faaliyet alanları oto bakım hizmetleri ve makine üretimidir. Otomotiv sektöründe Adana ili: Oto yıkama temizlik makinesi, Büyük araç yıkama temizlik makinesi, Mandıra yıkama temizlik makinesi, Tavuk çiftliği yıkama temizlik makinesi, Silo temizliği yıkama makinesi, Havuz temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel atık temizliği yıkama makinesi, Endüstriyel yağ temizliği yıkama makinesi, İş Makinesi Temizliği yıkama makinesi, Mezbahena Temizliği yıkama makinesi, Çöp ve atık araçlar temizliği yıkama makinesi, Petrol İstasyonları için Paralı ve Jetonlu yıkama makinesi ve Halı yıkama sektörü için makine üretim ve pazarlama faliyetlerimiz bulunmaktadır. Bu sektörlerde bir çok firmanın makine ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Hedefimiz de siz değerli müşterilerimize doğru ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektir.

Kalite Politikamız

DEMİRKAYA MAKİNA olarak politikamızın temelini müşteri memnuniyeti ve kalite oluşturur.Yapılacak her faaliyetin, sürekli iyileştirmenin bir adımı olduğunun bilincinde olan şirketimiz "Her müşterimiz, yeni müşterimizdir" anlayışıyla hareket eder.

Vizonumuz

2008'den bugüne edindiğimiz birikim ve tecrübeleri, bugünle birleştirip geleceğe taşımak, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen kuruluşları arasında en üst sırada yer almaktır.

Misyonumuz

Endüstriyel Halı ve Oto Yıkama Makinaları üretmenin ötesinde müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve kaliteli olmasını sağlamak ve bulinci tüm çalışanlarımıza aşılamaktır.

  • Kuruluş Yılı : 2008
  • Toplam Çalışan Sayısı: 14
  • Toplam Şube Sayısı : 13
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 13
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 4
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 30

Demirkaya Makina Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR