Defne Dekor

Defne Dekor Bayilik Açıklaması

Defne Dekor Bayilik

Defne Dekor Bayilik Hakkında : Defne dekor firmamız 2014 yılında yaklaşık 2 yıllık arge calışması sonucunda yeni bir yöntem olan süblimasyon metodunu defsubly tekniği ile geliştirerek sert zeminlere  (ağac, seramik, cam, mermerit, eskitme taş) sanatsal resim uygulaması yapmaktadir. Ürünlerimizde kalite görsellik ve dayanıklılık ön planda tutulmuştur. 

Defne Dekor Bayilik ve Bayilik Şartları  Defne Dekor, Defsubly yöntemi ile yapılan baskılar çok canlı renklerden oluşur size istediğiniz resmi uygulama özgürlügü sunar baskı çizilmelere kimyasal ve mekanik aşınmalara oldukça dayanıklıdır günlük temizlik maddeleri rahatlıkla kullanılır defsubly tekniği ile basılmış ürünler onlarca sene solmadan kullanılabilir. 

Defne Dekor Bayilik ve Bayilik Şartları Dekorasyon yaşam alanlarımızı kendi zevkimize göre düzenlemektir eğer bir yeri dekore etmeye karar verdiyseniz görsellik ve renk kombinasyonunu kendiniz oluşturmak istersiniz. dekorasyonda her obje (mobilya seramik cam) renkleri vekombinasyonu sayesinde kendini göstermektedir. örneğin size ait küçük bir alanınız varsa canlı renkler ve aksesuarlar ile defsubly yöntemini kullanarak harika bir tarz yaratabilirsiniz. bu bizim sizin kendi dekorasyonunuzu oluşturmanız için size sunduğumuz bir hediyedir ayrıca 3d uygulama dekorasyon alanınıza derinlik canlılık gerçeklik hissi verecektir. Evinize yapacağınız dekorasyon uygulamalarında defsubly yöntemi ile kendi tarzınızı oluşturun. Bilinmelidir ki dekorasyonda en başarılı sonuç sizin tarzınızı yansıtan ve anlatan dekorasyon tarzıdır. 

FİRMA İSMİ: Defne Dekor 

BAYİLİK KATEGORİSİ: İnşaat Bayilikleri

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5

Defne Dekor Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Nüfusu 1 milyondan fazla şehirlerde kuzey ve güney olmak üzere 2 ana bayii; nüfusu 1 milyondan az şehirlerde 1 ana bayii verilirken satıcı bayii için sayı sınırlamamız bulunmamaktadır. Satıcı bayilerimizin tedarikçisi, varsa şehrindeki ana bayilerimiz yoksa bulundugu bölgeye yakın bir ana bayimiz olacaktır.

satıcı bayilik şartı: 60 metrekare baskılı ürünü (ana bayimizden) temini ile sağlanmaktadır başka bir şart ve isim hakkı gerekmez Ana bayilerimize ise sadece hammadde temini ile kendi sistemlerini kurmaları için (pres ve yazıcı) eğitim ve destek tarafımızdan verilecektir. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI.

 

Defne Dekor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR