1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. Crea Halı

Crea Halı

Halı Sektöründe Yarattığı Tarz Ile Kısa Sürede Kendine Sadık Bir Müşteri Kitlesi Oluşturan Crea Halı Türkiye Genelinde Farklı Alternatifler Ile Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Crea Halı Bayilik Açıklaması:

Elifnur Halı A.Ş. olarak 2008 yılında kurulduk. 2012 yılında Crea Halı markamız ile Ülkemizde "Dünyanın İlk Özel Ölçü Halı" hizmetinin öncüsü olduk. Hem halı mağazalarının hemde son kullanıcıların büyük bir sorununu çözdük. 

Sektörde yeni hizmet anlayışımız ve eşi benzeri görünmeyen bir çaba ile bayilerimiz den satın alınan özel ölçü halı siparişlerini ertesi gün müşterisinin evine teslim edebilmenin mutluluğunu beraber paylaştık. Yurt içindeki seçkin 700 aktif bayimiz ile o günden bu güne yaklaşık 80.000 özel halı siparişini farklı evlere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Bu dönem içinde yurt genelinde 2000 bine yakın mağazası bulunan ulusal bir markamıza özel ölçü halı hizmetinde tedarikçi olduk. Avrupa da yaklaşık 500 bayisi bulunan bir Alman firması ile katalog ürünlerimiz dahilinde özel ölçü halı hizmeti ile ihracata başladık. Bu vesile ile Almanya da Türk Dışişleri Bakanlığımızın Hannover Başkonsolosluğun desteği ile Elifnur GmbH şirketimizi kurduk. Her iki şirketin partneri olarak siparişleri güvenli ve sorunsuz bir şekilde yerlerine ulaştırmaktayız. 

Crea Halı, 2012 yılından itibaren sektör içinde özel ölçü halı hizmeti ile istenilen en ve boyda makina halısı ve dekoratif halıların kişiye özel biçimlendiren ilk firma olmuştur. Bu nedenle ülkemizin tüm il ve ilçelerindeki halı mağazalarına ve son kullanıcılara büyük katkı sağlayan marka olarak bilinmektedir. 

2008 yılından bu yanan ürünlerini tüketicilerine ulaştıran Crea Halı özel ölçü halı sektöründe bayilik veren firmalar içerisinde yer almakta ve bayilik vererek ulaştığı kitleyi genişletmeyi hedeflemektedir. Özel ölçü halı, kilim ve outlet halı vb ürünleri yurt içindeki 700 aktif bayisi aracılığı ile satışa sunmaktadır. 

Crea Halı Bayilik Şartları, 

Crea Halı bayilik alan girişimcilerin markayı temsil edebilecek özelliklere sahip olması konusunda çok hassas davranmaktadır. Crea Halı bayilik almak isteyen girişimcilerin ulusal çapta satışı gerçekleştirilen en az bir ürünün bayiliğini yapmış, bayi ve kanal satış deneyiminde başarısını kanıtlamış olması beklenilmektedir. Girişimcilerin ve işletmede görev alacak personelin satış alanında yetkinliğine önem verilmektedir. Crea Halı bayilik almak isteyen girişimcilerin ticari sicilinin temiz olması gerekmektedir. 2 kez çekinin arkası yazılan bayinin sözleşmesi yeniden değerlendirilmekte ve uyarı yazısı hazırlanmaktadır. Haklı bir gerekçesi olmaması durumunda borcunu 3 gün içerisinde ödemesi talep edilmekte aksi takdirde bayilik iptali ile birlikte yasal yaptırımlar gerçekleştirilmektedir. 

Crea Halı bayilik almak isteyen yatırımcılar markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak taleplerini iletebilmektedirler. Ön değerlendirmesi olumlu sonuçlanan başvuru sahipleri ile iletişime geçilmekte ve bayilik koşulları ile ilgili detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır. 

Crea Halı Bayilik Avantajları, 

Bayilik alan girişimciler, açılacak mağaza için sipariş edilen ürünlerin ön ödemesi, iskonto ve ödeme vadeleri de karşılıklı görüşme sonucu kararlaştırılmaktadır. Crea Halı bayilik alan girişimciler markanın sürekli değişen trendlere göre yenilenen ürünleri sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hitap ederek karlılıklarını artırabilmektedirler.

Crea Halı Bayilik Destekleri

Marka birbirine yakın bölgelere bayilik vermemekte ve bayilerinin karlılığını desteklemektedir. 

  1. Ev Tekstili

Crea Halı Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Crea Halı Şartlar & Koşullar

  • Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
  • Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olmak
  • Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör