1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Cafe
  3. Coffeetopia

Coffeetopia

Türkiye’nin lider espresso kahve kurucuları arasında yer alan Coffeetopia büyümesini bayilik vererek sürdürmektedir.

Cafe

500000 ₺

Coffeetopia Bayilik

Coffeetopia gıda sektörü bünyesinde başarılı işletme modelini en taze kahve ile tek adreste buluşturan marka olarak ön plana çıkmaktadır. Coffeetopia gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde nitelikli ve taze kahveye yatırım yapmak isteyen yatırımcıların en çok tercih ettiği markalardan biri olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörde uzun yıllara dayanan birikimlerini, yakından takip ettiği uluslararası pazarlardaki uygulamalar ve yenilikler ile sentezleyip geliştiren Coffeetopia tüm işletmelerinde müşterilerinin beğenisini ve memnuniyetini üst noktalara çıkarmayı hedeflemektedir.

Coffeetopia Bayilik Şartları

Coffeetopia bayilik almak isteyen girişimciler bayilik başvurularını markanın internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Coffeetopia bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 350.000 TL civarında olduğu bilgilerine ulaşılmakla birlikte yatırım bedeli ile ilgili kesin bilgiler marka yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonucu elde edilebilmektedir. Coffeetopia bayilik alan girişimciler seçilen lokasyona ve işletmeye bağlı olarak yatırımlarını ortalama 24 ile 30 ay içerisinde geri kazanabilmektedir. Bu hesaplama yapılırken % 10 oranında yıllık Türkiye enflasyon oranı ve % 20 yıllık amortisman da dikkate alınmaktadır.

Coffeetopia bayilik alan işletmelerinin cirolarından % 3 + KDV oranında Franchise Servis Bedeli ile % 2 + KDV oranında Reklam Katkı Fonu bedeli tahsiletmektedir. 

Coffeetopia Bayilik Avantajları

Coffeetopia bayilik alan girişimciler markanın üstün kaliteye ve lezzete sahip ürünlerini müşterilerine sunarak kısa sürede kahve müdavimlerinin vazgeçilmez adresi olabilmekte ve geniş bir müşteri kitlesine hizmet verebilmektedirler. Marka ürünlerini müşterilerinin beğenileri doğrultusunda oluşturmakta ve menülerini sürekli olarak geliştirmektedir. Coffeetopia bayilik sisteminioluştururken kolay işletilecek ve sürekli aynı kalitenin yakalanabileceği bir operasyonu hedefleyip tüm altyapı çalışmalarını bu ilkeler temelinde oluşturmuştur. Böylece tüm işletmelerde aynı kalitede hizmet verilmekte ve kurulan sistem aksaksız olarak yürütülmektedir. İşletmelerde kullanılacak olan malzemelerin marka tarafından az sayıda kaynaktan, kalite, eksik ya da fire sorunu yaşanmadan temin ediliyor olması bayilerin zamandan ve maddi açıdan tasarruf etmesinde de etkili olmaktadır.

Coffeetopia Bayilik Destekleri

Coffeetopia işletmelerinde bulunan kahve, yeme – içme, ambalaj, sarf malzemeleri gibi yan ürünler de dahil olmak üzere verilen tüm siparişler ana merkezden ertesi gün ilgili işletmeye ulaştırılmaktadır. Coffeetopia bayilik alan işletmeler stok takibini, maliyet ve verimlilik hesaplamalarını marka merkezinin de desteği ile kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. 

Coffeetopia bayilik alan girişimcilere marka merkezi tarafından ürün danışmanlığı verilmekte aynı zamanda işletmelerin karlılığının yüksek tutulması için de gerekli destekler sağlanmaktadır. 

Coffeetopia işletmelerinden alınan reklam katkı fonu markanın farklı bir hesabında toplanmakta ve toplanan miktar tüm işletmelerin yararlandığı reklamlarda ve markaya yönelik çeşitli etkinliklerde kullanılmaktadır. 

Coffeetopia bayilik alan işletmeler 2 hafta süre ile aktif çalışan bir şubede tam gün mesai ile yerinde eğitim almaktadırlar. Markanın girişimcilerine sunduğu eğitimler dönemsel olarak devam etmekte ve bu şekilde hizmet kalitestandartlarının eksiksiz olarak uygulanması hedeflenmektedir.

Coffeetopia işletmesinin bulunduğu her bölgede Bölge Koordinatörleri ve İşyeri Geliştirme Müdürü sistemi ile çalışılmaktadır. 7/24 ulaşılabilecek olan Bölge Koordinatörü işletmelerin adeta sağ kolu olup karşılaşılan tüm sorunların en hızlı şekilde çözümlenmesi konusunda işletmeleri destek sunmaktadır.

  1. Bistro Cafeler
  2. Makyaj

Coffeetopia Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Coffeetopia Şartlar & Koşullar

Coffeetopia Fotoğraflar

Cafe Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör