Çınar Baharat

Baharat Satışı Yapan Firma Belirli Bölgelere Plasiyer Bayilikler Vererek Ürünlerinin Satış Noktalarını Arttırmayı Hedefliyor.

Çınar Baharat Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Çınar Baharat Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Çınar Baharat A.Ş.

   Baharat, kahvaltılarda, yemekte salatada, lezzetin sağlığın sembolüdür. Baharat, yemeğe hem hoş görünüm, hem de lezzet katmaktadır. Her baharatın kendine özgü kokusu tadı vardır. İştah açtığını ve hazmı kolaylaştırdığını bilmeyen yoktur.

   1979 yılında baharat ve baharat çeşnili ürünler ile üretime başlayan ÇINAR BAHARAT A.Ş., Çınar Markalı baharat ürünleri Kontat ve Çınaraltı markalı alkolsüz aromalı içecek tozları ile tüketiciye ulaşmaktadır. Çınar baharat A.Ş.  çeyrek asırlık tecrübesi, kalitesi, uygun fiyatı ve zengin portföyü ile sektördeki payını arttırarak bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir. Tüm çeşitlerini tüketici için bir keyif haline getiren Çınar yeni damak alışkanlıklarının oluşmasında öncü olmuştur. Çalıştığımız firmalardan alınan sonuçlara göre müşterilerinin ilk tercihi ÇINAR markalı ürünler olmuştur.

   Ürünlerimiz, el değmeden hijyenik ortamda tam gramajında standart olarak TÜRK GIDA KODEKSİNE uygun üretilmektedir. Laboratuarlarda test edilerek alınan ham maddelerden üretilen ürünlere,  gösterilen titizlik ve özenin müşterilerin beklentisi doğrultusunda olması sağlanmıştır. Çınar ilk gün olduğu gibi bu günden sonrada en iyiyi ve en güzeli sunmak için sizlerin yanında olmaya devam edecekir. 

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Çınar Baharat Bayilik
  • Kuruluş Yılı : 1997
  • Merkez Ülke: Türkiye
  • Girişimcide Aranan Özellikler : Satış kabiliyeti olan ve ürünün satış-sevkiyatı sırasında kullanılacak panelvan aracı olan herkes
  • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla görüşme - ön görüşme

Çınar Baharat Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR