Changersla

Changersla İtü Teknokent Çeki̇rdek Ve İstanbul Ti̇caret Odasi Btm İstanbul Gi̇ri̇şi̇mi̇di̇r.

CHANGERSLA Bayilik Maliyeti

5.000 - 10.000 *
* B2B VE B2C olarak değişmekle beraber e-ticaret ve AVM shop veya stand ile toptan bayilik ve distribütorluklere göre değişkenlik göstermektedir.

CHANGERSLA Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

CHANGERSLA Bayilik Şartları

Startup Girişimci Kimliğine Uygun İnternet Kullanabilen Yenilikçi ,tasarım Odaklı İnovatif İş Fikri İle Hareket Eden Misyonu Ve Vizyonu En İyiyi Global ölçekte Yapmak Olan Fırsatı Görebilen Ailemize Katılarak Kendini Geliştirmeye Açık İş Ortakları Aramaktayız.

CHANGERSLA Bayilik Açıklaması

CHANGERSLA dünyada ilk olarak Patentli sistemi ile Tek bir tshirt,swetshirt,Çanta ve Şapkalarda binlerce farklı tasarım ve görselle kullanma olanağı tanıyan İstanbul Teknik Üniversitesi Teknokent bünyesindeki Çekirdek geliştirilen Nano teknolojik ürünlerimiz ile Tekstil dektöründe hem ilk hemde geniş kitlelerin kullanımına olanak tanıyarak yepyeni bir iş modeli geliştirdik. 

Girişimimizin ürünlerinin satışını B2B ve B2B kanallarda yapabileceğiniz gibi (nihai tüketici ve kurumsal tüketici) e-ticaret odaklı site kurulumunundan e-ticaret yönetimine kadar tüm alt yapı ,yazılım ,sunucu vs giderleriniz CHANGERSLA tarafından karşılanıcaktır. 

Ürün tasarım ve ürün üretim gider ve iş yükleriniz olmadan Changersla'nın dünya genelindeki 70 den fazla tasarımcısının tasarımlarını Tshirt,şapka,çanta ve swetshirtlerde ürün bazlı veya toptan satışını gerçekleştirerek hem ister mağaza açarak ,ister eticaret yada AVM lerde stant ve e-ticaretle yüzbinlerce farklı kullanıcıya ulaşma olanağı ile yüksek gelir elde etmenize olanak tanıyan iş modelimizi ile çok küçük bir yatırım ile aylık minimum 30.000tl ile 150.000 tl arasında ciro elde etmenize olanak tanıyoruz. 

 

ÜRÜN DESTEĞİ 

REKLAM DESTEĞİ 

E-TİCARET SİTESİ YAZILIMI VE KURULUMU 

SEO DESTEĞİ 

PERSONEL VE SATIŞ PAZARLAMA EĞİTİM  DESTEĞİ 

MARKETPLACE (N11,HEPSİBURADA,GİTTİGİDİYOR,ZET VS )PLATFORM ANTLAŞMALARI İLE BURALARDA ÜRÜN SATIŞ SÜRECİ 

GOOGLE - FACEBOOK VS SOSYAL MEDYA DESTEĞİ VE REKLAM DESTEĞİ 

 

CHANGERSLA bayilik sistemi ile Ürün üretiminden iş süreçlerine kadar tüm süreçleri biz yönetiyoruz. Kosgeb 50.000tl hibe ve 100.000 faizsiz kredi desteklerinden de uzan danışmanlarımız ile yararlandırıp devlet destekleri ile Beraber işimizi hem yerelde hem de uluslararası pazarda büyüterek daha az sermaye ile büyük pazara sahip olmanızı sağlıyoruz. 

CHANGERSLA Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR