Ceshni

Ceshni Bayilik Açıklaması

Ceshni Bayilik 

Porta Via, Mambocino Coffee Company UK' nin üstün kahvecilik anlayışı ve Ceshni Gıda Mobilya Ltd.' in deneyimi ile birleşen yepyeni sıcacık bir konsepttir. Düşük yatırım ve yüksek kar marjına odaklı oluşturulmuştur. Konsept menümüz, sıcak-soğuk kahve çeşitleri, sıcak ve soğuk çikolata çeşitleri, doğal frozen ürünler, Porta Via için özel üretilen tatlı pasta çeşitleri ve kahvaltı bölümünde fırından sıcacık çıkan unlu mamüllerden oluşmaktadır.

Metro çıkışları, hastahane, üniversite, iş merkezleri gibi yoğun yaşam alanlarında kiosk konseptimiz hızlı, pratik çözümler sunmaktadır. Porta Via Baristaları, işletme ve eğitim sisteminde, Mambocino Coffee' nin, Dünya Barista Şampiyonası' nda( World Barista Championship), dereceler alan barista eğitmenlerinin tecrübeleri ile kahvelerini hazırlamaktadır. Menude yer alan tüm kahve çeşitleri, Mambocino Coffee' nin kavurma tesislerinde, özenle seçilmiş çekirdekler kullanılarak üretilmiştir. Eşsiz kahve lezzetini evinde yaşamak isteyen misafirleri için de gramajlı ve paket satışlar raflarda yerini almaktadır. 

Ceshni Bayilik ve Bayilik Şartları Ürün Hizmet Kapsamı : Yiyecek, İçecek, Kahve 

Bayilik Veren Firma : Ceshni

Firmanın Kuruluş Yılı : 1972 

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 2008 

Bayilik Sayısı : 3

Bayilik Giriş Bedeli : 15.000 EURO 

Gerekli Ortalama Sermaye : 60.000 EURO

Ceshni Bayilik Şartları

90 metrekare kapalı alan, 40 metrekare açık alan olmak üzere 130 metrekare yerleşim alanı. Franchise alacak kişide aranan özellikler ise kültürlü ilkelerine sahip olmak güler yüzlü ve hizmet sektöründe olduğunu bilmek işinin başında durmak.

Ceshni Bayilik Destekleri

Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama

 

Ceshni Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR