1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Cemre Grup

Cemre Grup

Cemre Grup bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Cemre Grup bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Cemre Grup Hakkında

Hizmet sektörüne CEMRE GRUP olarak başlayan gurubumuzun merkezi Adana’da olup 1988 yılından beri Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz ve Marmara bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin birçok bölgesine Adana, İstanbul ve Ankara’da bulunan merkez bürolarımızla kaliteye, çevreye ve insan sağlığına verdiği değerden taviz vermeden faaliyetlerine başarı ile devam etmiştir.
CEMRE GRUP Türkiye’nin birçok bölgesinde başta Elektrik Dağıtımın her bir alanında ve diğer hizmet ağlarıyla çalışkan ve sağlam bir kadro kurarak başarısını kanıtlamıştır.
Bünyesine 2010 Yılında İMAS ENERJİ, Brasco Systems ve ARCIO dahil Elektrik Dağıtımın ve inşaat sektörünün her bir iş kaleminde başarıyla faaliyet göstermiş ve göstermeye devam etmektedir.
Yönetim kurulunda ve idari kadrosunda görev yapan bütün yetkililerin, “kurumsal yönetim” prensipleri çerçevesinde amacı şeffaf, adil, tutarlı ve esnek şirket yapısını sürekli kılmaktır.

Kalite Anlayışımız

Günümüzde artan müşteri istek ve beklentileri, tüm dünyada belli standartlarda ürün/hizmet sunma zorunluluğunu doğurmaktadır.

CEMRE GRUP İNŞAAT LTD. ŞTİ. firması olarak kalite politikamız yasal mevzuatlar çerçevesinde aldığımız işleri kaliteden ödün vermeden müşterimizin/işverenimizin istek ve ihtiyaçları, personelimizin iş sağlığı ve güvenliği doğrultusunda takım çalışmasının yanı sıra güncel teknolojilerle projelerimizi hızlı, doğru ve verimli bir şekilde teslim etmek, süreçlerin başarısı ile kalite hedeflerimizi artırmaktır.

Verilen hizmetin kalite ve verimliliğini artırmak için ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ Standartlarına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi kurulmuştur. Kalite Yönetim Sistemimiz; müşteri odaklı bir bakış açısı, takım çalışması ve sürekli gelişme kavramları üzerinde kurulmuştur. Tüm çalışanlarımız bu kavramları benimsemiş ve bu paralelde çalışmaktadır.

CEMRE GRUP İNŞAAT LTD. ŞTİ. İş Sağlığı ve Güvenliğini en doğal insan hakkı saymaktadır. Çalışanlarının ve etkileşim içinde bulunduğu tüm tarafların daha güvenli bir ortama kavuşması için ve iş verimini arttırmak için OHSAS 18001:2007 İş Sağ. ve Güv. Yön. Sist. Belgesi kurmuştur.

CEMRE GRUP İNŞAAT LTD. ŞTİ. Mobil tahakkuk hizmeti veren genel kurallar standardına uygun hizmet veren işyerleri kurmuştur. TSE-HYB HİZMET YETERLİLİK BELGESİ de almıştır.

Kalite Politikamız

Bu sistem dahilinde
Müşterilerinin taleplerine cevap vererek müşteri memnuniyetini arttırmak,
Tedarikçi ve müşterilerin gelişimine katkıda bulunmak ve karşılıklı dayanışma sağlamak, Amacımıza uygun Kalite Yönetim Sistemini ihtiyaçlarla uyumlu olarak sürekli iyileştirmek, Kalite bilincinin bir kültüre dönüşmesi için çalışanlarının eğitimini sağlamak,

Kalite Yönetim Sisteminin öngördüğü faaliyetleri yerine getirilmesi için gerekli kaynakları belirlemek ve sağlamak, Hizmet alım işlerinde belirlenen kalite politikasına uygun olarak sunulması, firmamızın takibi, taahhüdü ve güvencesi Kalite Politikamızdır.

  1. İnşaat Hizmeti
  2. Yapı Kimyasalları
  3. Akıllı Ev Sistemleri

Cemre Grup Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Cemre Grup Şartlar & Koşullar

Cemre Grup Fotoğraflar

Cemre Grup 0
Cemre Grup 1

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör