Cemeks

Cemeks Bayilik Açıklaması

Cemeks Kapı Bayilik

Cemeks Kapı Bayilik Hakkında : 1994 yılında kurulan CEMEKS otomatik kapılar, polikarbonat levhalar ve alüminyum kompozit panel ithalat, uygulama, şatış ve projelendirme yaparak bu güne kadar sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Yurt içinde gelişen bayi ağı ile Pazar payını her geçen gün artırmakta, yenilenen ve genişleyen organizasyon yapısı ile yurt dışı satışlarında da önümüzdeki yıllarda Pazar payını artırmayı hedeflemektedir.     

Cemeks Kapı Bayilik ve Bayilik BaşvurusuCEMEKS, Otomatik kapı sistemlerinde RECORD, APRIMATIC, MANUSA, DELMA, INDUS markalarını Türkiye ye ilk ithalatını yapan firma olmuş, 2004’den bu yana da ORYXER ve SMART DOOR markaları ile Alüminyum kompozit panelde ALCAPANEL ve SARAYBOND, polikarbonat levhalarda GALLİNA, POLYCAM ve POLITECH markalarını uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerinin memnuniyetine sunmaktadır.

Cemeks Kapı Bayilik Ürün Grupları

  1. Otomatik Kapı Sistemleri
  2. Polikarbonat Levhalar
  3. Kompozit Paneller

Cemeks Kapı Bayilik Başvurusu

Cemeks Kapı Bayilik, Cemeks Kapı Bayilik Şartlarıhakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıdaki iletişim numaralarından firma ile irtibat kurup konularla ilgili bilgi alabilirler.

 

Cemeks Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR