Can Diyet Unlu Mamüller

Can Diyet Unlu Mamüller Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Can Diyet Unlu Mamüller Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Can Diyet Unlu Mamüller Bayilik Şartları

İrmamız ürünlerinin Pazarlama Ve Dağıtımını Yapacak Pazarlama Firmaları, Bayiler Ve Pazarlama Elemanları Aranmaktadır. pazarlama Yeteneğinize Güveniyorsanız Gelin Görüşelim. %50`lere Varan Kazanç İmkanı. biz üretelim Siz Satın, Kazancınıza Kazanç Katın.

Can Diyet Unlu Mamüller Bayilik Açıklaması

Candiyet Unlu Mamüller™

Ankara`nın   nadide zincir marketleri, askeri kantinler, fast foodlar, öğrenci yurtları, hastahane yemekhane ve kantinleri, unlu mamüller ve marketler aracılığıyla siz halkımıza zevkle hizmet vermekteyiz. Ayrıca hakiki galeta unumuz ile de bir çok tavuk ve balık tesislerine hizmet sunmaktayız. Ankara dışında Konya, Kayseri, Bolu, Kırıkkale, Eskişehir, Kırşehir, Samsun, Zonguldak, Kastamonu, Nevşehir v.s. şehirlerimize de hizmet götürmekteyiz. Herzaman kaliteyi ucuza vermeyi prensip edindik ve böyle devam edeceğiz. Ürünlerimizdeki en önemli hammadde sevgidir.

Firmamız 1964 yılında Ankara'nın Kayabaşı Semti'nde babamız Merhum Dursun Ali  Pınaroğlu tarafından faaliyetlerine başlamış olup Ankara'nın çeşitli semtlerinde imalatlarını sürdürdükten sonra 2004 yılında şu anki 1500 m2 bir alana yayılmış  olan fabrikamızda siz halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Fabrikamız gıda mühendisi denetiminde modern  makinelerle hijyenik bir ortamda faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürünlerimiz  otomatik  makinelerle el değmeden imal edilmekte olup Tarım ve Köy İşleri  Bakanlığının vermiş olduğu 16 ayrı üretim  izin sertifikalarımız ve Sağlık Bakanlığı onaylı izin sertifikamız bulunmaktadır. Markamız tescillidir.™

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda
  • Kuruluş Yılı : 1964
  • Merkez Ülke: Türkiye

 

Can Diyet Unlu Mamüller Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR