Boşnak Börekçisi Bayilik Açıklaması

Boşnak Börekçisi Bayilik Hakkında : BOŞNAK BÖREK AİLESİ, yemeğin sadece karın doyurmak olmadığını, sağlıklı, verimli ve işgücünü arttıran en önemli faktör olduğunu düşünmektedir. Kalite ve hijyen konusunda asla taviz vermeden, bol çeşit içeren ve damak tadına uygun ‘’Boşnak Börek Menülerle ‘’müşteri memnuniyetini ilke edinerek yola çıkan Ailemizin hedefi; yolumuzun üzerindeki herkesle buluşmak. Boşnak Börekçisi Bayilik Peynirli ve kıymalı su böreği; peynirli, ıspanaklı, kıymalı ve patatesli Boşnak Böreği; peynirli, kıymalı, patatesli, zeytinli ve sade mayasız poğaçaları, eşsiz lezzetteki ev baklavası ile hizmet veren Boşnak Börek ürettiği kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak yurt çapında tüm bayilerine ulaştırmaktadır. Kadınlarımızın el emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığı ürünlerimiz tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır.  

Boşnak Börekçisi Bayilik Boşnak Börek, yıllardır ürettiği çeşit çeşit ve evde yapılmış gibi doğal tadında böreklerle, böreği, bugüne kadar zihnimizde beliren “yufka ve iç” kavramlarından çok daha öteye taşımış; kahvaltılarda, öğle yemeklerinde, ikindi çaylarında sofraların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her şubede her çeşidini, üstelik her saat taze ve sıcak bulabileceğiniz Boşnak’ın börek ve poğaçalarını ister tüm şubelerinde bulunan salonda isterseniz paketleterek evinizde ya da iş yerinizde, taptaze, çıtır çıtır, afiyetle yiyebilirsiniz. Bugün toplam 22 şubesiyle Kocaeli, İstanbul’da lezzetli ve sağlıklı gıda hizmeti veren Boşnak Börekçi, yıllar içerisinde yeni şubelerle birlikte, imalat makinelerine de yatırım yaparak, yarattığı börek çeşitlerini üretecek makineleri de kendi bünyesinde tasarlamış ve ürettirmiştir. Türk Mutfağı’na kazandırılan börek çeşitleri içerisinde en çok ilgi gören “Boşnak Böreği” dir.

Boşnak Börekçisi Bayilik Başvurusu Formu

Boşnak Börek zincirinin bir halkası olarak bayilik işletmecisi olabilirsiniz. Boşnak Börekçisi bayilik başvuru formu için tıklayınız.

 

Boşnak Börekçisi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR