Boşnak Börekçisi

Günlük Ve Taze Ürünleri Ile İstanbul, Kocaeli, Bursa Ve Yalova Illerine Franchise Veren Boşnak Börekçi; Sektördeki Deneyimi Ile Giderek Büyüyen Firmalar Arasında Yer Alıyor.

Boşnak Börekçisi Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Franchise isim bedeli 30 bin TL olan Boşnak Börekçi bayilikleri için yatırım tutarı franchise isim bedeli hariç 170 bin ila 350 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Boşnak Börekçisi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Boşnak Börekçisi Bayilik Şartları

70 – 80 M2 Alana Sahip İşletme Bulmak
Franchise Bedeli Ve Yatırım İçin Gerekli Sermaye Sahip Olmak
Boşnak Börekçi Hizmet Standartlarını Sağlamak
İstanbul, Kocaeli, Bursa Ve Yalova İllerinde Bulunmak

Boşnak Börekçisi Bayilik Açıklaması

Boşnak Börekçi Bayilik Hakkında

Boşnak Börekçi Franchise Sorumlusu Okan Gürer ile gerçekleştirdiğimiz söyleşi sırasında Boşnak Börekçi bayilik alma süreci ile ilgili tüm detayları sizler için öğrendik. İşte detaylar…

Köy böreği, Boşnak mantısı, susamlı sandviç, börek çeşitleri, çikolatalı kruvasan, katmer, çıtır poğaça, peynirli muffin, tatlılar, pastalar, kurabiyeler ve kahvaltılık ürünler gibi birçok leziz ürünü ile kalitesini hedef kitlesiyle buluşturan Boşnak Börekçi ürünlerinin tazeliği ile fark yaratan markalar arasında yer alıyor. 

Bayilerine ürünleri günlük teslim eden firma kesinlikle dondurulmuş gıdaların hedef kitlesiyle buluşturulmasını istemiyor. Bu nedenle yalnızca İstanbul, Bursa, Kocaeli ve Yalova illerinde bayilik alma imkanı sunan Boşnak Börekçi bayilik almak isteyen girişimcilere karlı ve bir o kadar da prestijli bir işin sahibi olma imkanı tanıyor. 

Ürünlerinin çeşitliliği, lezzeti ve tazeliği ile her bir franchise şubesi yüksek ilgi gören Boşnak Börekçi markası 30 yıllık deneyimi; mükemmel hizmet ile harmanlayarak hedef kitlesinin kalbini fethediyor. 

Boşnak Börekçi Bayilik Şartları

Boşnak Börekçi bayilik almak isteyen girişimcilerin hizmet sektöründe deneyimli olması tercih ediliyor. İşletme standartlarının karşılanması, hijyenin maksimum seviyede tutulması ve hedef kitleye güler yüzlü hizmet sunulması markanın önem verdiği şartlar arasında yer alıyor. 

Boşnak Börekçi bayilik almak isteyenlerden marka bir kereliğine mahsus 30 bin TL franchise isim bedeli talep ediyor.Aylık cirodan pay almayan, royalty ödemesi talep etmeyen ve sunduğu desteklerle yatırımcıların başarısını teşvik eden Boşnak Börekçi bayilik yatırım tutarı; bulunan işletmenin metrekare cinsinden alanına göre 170 bin ila 350 bin TLarasında değişiyor. Firma bu bedelleri sağlayan girişimcilere işletmeyi anahtar teslim şekilde hazırlıyor. Standartları sağlayan bir dekorasyon yapılması adına firma her bayisi için işletme dekorasyonunu kendi ekibiyle gerçekleştiriyor.

Boşnak Börekçi bayilikleri için gereken diğer bir şart ise lokasyon seçimi ile ilgili. Bulunacak işletmenin minimum 70 – 80 metrekarelik alana sahip olması firmanın talepleri arasında yer alıyor. Elbette işletmenin bulunduğu konumun kalabalık olması da gereksinimlerden biri olarak ön plana çıkıyor. 

Firma; bayilerinden teminat bedeli istemiyor. Yapılan franchise sözleşmesinin bir süresi yok. Tüm bunlara ek olarak satış kotasının bulunmaması da girişimcinin stresini azaltıyor. Eğitim, bölge koruması, reklam, pazarlama, yer seçimi gibi destekler de sunan marka işletme açıldıktan sonraki 15 gün içerisinde bayisine işi öğretmek amacıyla işletmenin yönetiminde aktif rol alıyor. 

Boşnak Börekçi Bayilik Avantajları

Boşnak Börekçi bayilik alan yatırımcıların en büyük gücü firmanın leziz ve günlük gelen taze ürünlerini hedef kitlesiyle buluşturmak. 

Markanın cirodan pay istememesi, royalty fee talep etmemesi ve satış kotası koymaması gibi kriterler de girişimcilerin avantajlarını arttırıyor. 

Markanın köklü geçmişi ve oturmuş hedef kitlesi bayilik alan girişimcilerin karlılığını arttırıyor. Siz de Boşnak Börekçi bayilik avantajlarından yararlanmak isterseniz bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkilileriyle irtibata geçebilirsiniz. 

 

Boşnak Börekçisi Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR