1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Makineler
  3. BOSKAR

BOSKAR

BOSKAR bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, BOSKAR bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Makineler

Hakkımızda

1986 yılından başlayarak çeyrek asırdan daha fazla bir süredir forklift sektöründe tecrübeli bir yönetime sahip olan Boskar İstif Makinalari Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1994 yılında kuruldu. Balkancar Mümessilliği ile sektöre hızlı bir başlangıç yaparken büyümenin öngördüğü hizmet ve marka geliştirme çabaları, BOSKAR üzerindeki sorumluluğu artırırken İngiliz BOSS firma mümessiliği de bünyeye katıldı.1997 yılına kadar devam eden temsilcilik makine sektörünün gelişimi, ithalat edilen marka sayısıyla rekabette güçlü olmayı gerektirdi.1999 yılı Samsung mümessilliği artan gücün getirisi oldu.Eylül 2001 yılında forklift mucidi olan, 163 yıllık mazisi ile; Yale Türkiye Genel Distribütörlüğü alındı.Altı yıl boyunca satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürdüğü markanın ardından nihayet; Bugün Cat® Lift Trucks Türkiye Genel Distribütörlüğü ile yoluna devam etmektedir.

Uzmanlık alanı Forklift olan Boskar Tic. A.Ş. İstanbul’da Merkez ve İkitelli Ofisleri, Bursa ve İzmir Şubeleri, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir bölge bayilerinden Cat® Lift Trucks marka forklift ve depolama istif araç satışlarının yanı sıra piyasadaki değişik marka forkliftlerin servis, yedek parça ve bakım ihtiyaçlarına, müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile sürekli bir şekilde cevap verebilecek geniş, güçlü ve başarılı bir organizasyona sahiptir. Firma; tam donanımlı gezici servisleri, geniş makine ve yedek parça stoklarıyla, sürekli yedek parça temini ve servis hizmetleri ile dinamik bir işletme olmanın gereklerini yerine getirmekte ve en yüksek tüketici tatminini hedeflemektedir.

2006 yılı başında Türkiye Genel Distribütörlüğü’nü aldığımız, konusunda en güçlü sektör markası olan “Tennant” ; Zemin Süpürme ve Yıkama Makineleri ile çalışılan alan üzerindeki temizliğin verimliliğe katkısını müşterilerine aktarmaktadır.

  1. İnşaat Makineleri
  2. Danışmanlık

BOSKAR Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

BOSKAR Şartlar & Koşullar

  • BAYİLİK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

BOSKAR Fotoğraflar

Makineler Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör