1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Gıda
  3. Börsan Yufka ve Börek

Börsan Yufka ve Börek

Börsan Yufka ve Börek bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Börsan Yufka ve Börek bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Gıda

Börsan Yufka ve Börek Bayilik Hakkında

Esenyurt bölgesinde 5 katlı ve 2500 m2 kapalı alana sahip kendi üretim tesisinde faaliyet gösteren firmamız, 2006 yılından beri yufka ve börek sektöründe ciddi bir paya sahiptir.
 

Fabrikamız son teknoloji makine ve ekipmanla donatılmış olup, tüm üretim prosesi hammadde girişinden mamul madde çıkışına kadar deneyimli gıda güvenliği uzmanlarının kontrolü altında gerçekleşmektedir.
 

Firmamız ürün kalitesi, üretim kapasitesi, iç ve dış müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, müşterilerinin mevcuttaki ihtiyaçlarıyla birlikte, gelecekte doğacak ihtiyaçlarını da öngören yaklaşımı ve ahlaki ticaret anlayışı ile iyi bir marka güvenirliliğine sahiptir.
Türk mutfağının geleneksel lezzeti olan yufkayı günümüz modern teknolojisi ile üreten Börsan, son bir yılda yaptığı yatırımlarla börek üretiminde de makineleşmeye geçerek rakiplerine fark atmıştır.
 

Personelimizin el emeği ile sarılan leziz paçanga böreği, yemek kültürümüzün vazgeçilmezi sigara böreği, şık ve güzel sunumuyla muska böreğinin yanı sıra yepyeni ve özel harçlarla hazırlanan ve el değmeden üretilen yapımı kolay, tadı ve sunumu hoş fırın böreklerimiz ile de artık hizmetinizdeyiz.
Toplu tüketim ve yemek sektöründe aranan bir marka olan Börsan yufka ve böreklerini artık seçkin marketlerde de bulabilirsiniz.

  • Kuruluş Yılı : 2007
  • Toplam Çalışan Sayısı: 35
  • Ek Hususlar : KARŞILIKLI GÖRÜŞEREK
  1. Unlu Mamuller

Börsan Yufka ve Börek Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Börsan Yufka ve Börek Şartlar & Koşullar

  • Kontak Kişiyle İrtibata Geçiniz.

Börsan Yufka ve Börek Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör