1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Gıda
 3. Birlik Ekmek - Unlu Mamüller

Birlik Ekmek - Unlu Mamüller

BİRLİK EKMEK & UNLU MAMÜLLER A.Ş

Gıda

HAKKIMIZDA

Hiçbir Başarı Tesadüf Değildir!

Birlik Ekmek ve Unlu Mamuller A.Ş.; bölgesel sektöründe,

HACCP Gıda Güvenliği 22000:2005 ve ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi "güncel" belgeli,

World Food Safety Organisation 2009 – 2010 Food Care Award ödül sahibi tek işletmedir.

Şirketimiz Kaliteli ürün ve hızlı hizmet anlayışıyla halkı tarafından tanınan ve tercih edilen, markalaşma sürecini tamamlamış ve azami müşteri memnuniyetine erişmiş, ürün ve hizmet standartları ile değerlerinden taviz vermeyen, tüketici nezdinde her zaman güvenilir ve itibarlı olan, toplumsal sorumluluk bilinciyle sosyal paydaşları için kamu yararına faaliyetlerde bulunan, sürekli değişim felsefesine sahip, esnek ve öğrenen organizasyon kimliğiyle, halkının sağlığa uygun, lezzetli ekmek ve unlu mamuller ihtiyacını karşılamak için var olan Birlik Ekmek; amaç ve hedefleri doğrultusunda, disiplinli ve kalifiye çalışana, dinamik ve rekabetçi anlayışa dayalı, ahde vefa gösteren, emeğe ve hukuka saygılı iş felsefesi ile çalışmaktadır.

Birlik Ekmek'in sektöründeki farkı, yarım asırlık iş geleneği ve değerleridir: Müşteri memnuniyetine ve çevreye duyarlı, takımdaş ve dayanışmacı, kalite ve sürekli gelişime odaklı, dürüst ve şeffaf bir kurumsal kimlik. Ortak inançlarını korumak ve pekiştirmek azim ve iradesinde olan değerli çalışanları, Birlik Ekmek'in en önemli varlığıdır.

Birlik Ekmek; dürüst ve güvenilir bir işletme kimliği ve kurumsal kültür bilinciyle, değerleri çerçevesinde tutarlı davranışlarda bulunmayı, sektöründe ve pazarında etik kuralları ve toplumsal vicdanı önemsemeyi halkına ve tüm sosyal paydaşlarına taahhüt etmektedir.

Birlik markası ile sektördeki yatırımlarına her sene yenisini eklemeye devam eden firmamız sağlıklı, modern, kaliteli ürün yelpazeleri ile hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ana hedef olarak benimsemiştir. Firmamız, zengin ve modern makine parkına sahip, teknoloji yakından takip ederek donatılmış tesislerimizde üretmiş olduğumuz ürünlerimizi sizlerin beğeni ve kullanımına sunmaktadır.

Şirketimizin ileri dönük ana hedefi hedefi;

 • Ürün ve hizmet çeşitlerini sinerji olarak arttırmak ve geliştirmek,
 • Sahip olduğumuz kaynakları en verimli şekilde kullanmak,
 • Sektöründe daima lider olmayı hedefleyerek en sağlıklı, en kaliteli ürünleri doğaya ve insana saygı ilkesiyle, en verimli şekilde sunmak,
 • Yarım asırlık bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak daima en kaliteli hizmeti vermek ve müşterilerimizin güvenilir ve kalıcı iş ortağı olarak sektörde ilk akla gelen firma olmak için çalışmaktayız.

Kaliteli hizmetin ancak sorumluluk temellerine oturtulmuş ilkeler ile sağlanacağı inancıyla, yapılanma sürecini başlatarak, siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünler için gelişmelere her daim açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. İleri teknoloji ile yüksek kalite standartlarında üretilmiş ve yeni lezzetler kazandırılmış güvenli ürünler sunmak için çalışmaktayız.

Kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve yenilikçi ürünleri sizlerin beğenisine sunarak, müşterilerimizin kalite ve sunuşlarına katkıda bulunmak; ülkemiz gıda sektörünü daha iyi yerlere taşıyan örnek bir kuruluş olma hedefi ve arzusu içerisindeyiz.

Birlik Ailesi olarak sektörümüzde nedenli farklı bir konumda olduğumuzu SİZİNLE paylaştık... Bugüne değin vizyonumuz ve misyon bildirgemiz ışığında, pek çok ilke ve yeniliğe imza attık. Tüketici çıkarlarını göz önünde tutan, kitlesellikten uzak durarak her bireyin isteklerine uygun ürün ve hizmet sunan, müşterinin ödediği paraya daha yüksek karşılık verebilme azmime dayalı sosyal pazarlama anlayışımız doğrultusunda çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz...

Başkaları bilmiyor ve yapmıyorsa da, BİZ sektörümüzün sanatsal ve bilimsel yönleri olduğunu biliyor, müşterinin isteğine özel, sipariş üzerine üretim ve pazarlama yapıyoruz...

BİRLİKTE sağlıklı yarınlara...

 

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: ÇEŞİT PAKET EKMEK & UNLU MAMÜLLER
 • Kuruluş Yılı : 1962 / 2003
 • Toplam Çalışan Sayısı: 110
 • Merkez Ülke: MANAVGAT / ANTALYA/TÜRKİYE
 1. Unlu Mamuller

Birlik Ekmek - Unlu Mamüller Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Birlik Ekmek - Unlu Mamüller Şartlar & Koşullar

Birlik Ekmek - Unlu Mamüller Fotoğraflar

Gıda Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör