Betafence Çit Ve Çevreleme

Betafence Çit ve Çevreleme Bayilik Açıklaması

Betafence Çit ve Çevreleme Bayilik

Betafence Bayilik Hakkında : 125 yılı aşkın bir süredir çevre güvenlik sistemlerinde Avrupa ve dünya çapında market lideri olan Betafence, yıllık 280.000 ton tel tüketimi, 490 milyon Euro toplam satış cirosu, 2100‘den fazla çalışanı ile gücünü ortaya koymaktadır. Sizleri de bu güçlü yapının bir parçası olarak, kazançlı bayilikfırsatlarından faydalanmaya çağırıyoruz.

Betafence Çit ve Çevreleme Bayilik Veriyor Hayatımızda karşılaşmayı arzu etmediğimiz güvenlik sıkıntılarımızda kendimizi koruma altında hissetmek ve önem verdiklerimizi en yüksek seviyede çevrelemek isteriz. Bizim görevimiz; insanların değer verdikleri herşeyi koruyabilecekleri güvenlik çözümleri sunmaktır. Betafence, 125 yılı aşkın bir süredir, çevre güvenlik sistemlerinde Avrupa ve dünya çapında market lideri olan bir firmadır. Türkiye pazarı, bulunduğu konumdan ve artan tüketim ihtiyaçlarından dolayı Betafence’in dikkatini çekmiş, Türkiye ve çevre ülkeler olmak üzere toplam 14 ülkenin üretim ve operasyonel faaliyetlerini Betafence Türkiye’den yönetmeye karar vermiştir. Betafence Türkiye; çevre güvenlik sistemleri konusunda sadece 2 yıldır faaliyet göstermesine rağmen bu çok kısa sürede modern üretim tesisi ve ürünleri ile sektördeki en yüksek kapasiteye sahip olmuştur. 

Betafence Ürün Yelpazesi Betafence grubu camlarda kullanılan ince tellerden, yüksek seviyeli güvenlik çit sistemlerine kadar çok geniş bir alanda üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Yıllık 420.000 ton tel tüketimi ile kendi konusunda en büyük grup olanBetafence’in ürün segmenti kısaca;

  • Endüstriyel Tip Kaynaklı ve Düğümlü Teller
  • Tarım ve Ulaşım Sektörü Çevreleme Telleri
  • Çevre Güvenlik Çit ve Kapı Sistemleri
  • Yüksek Güvenlik Çit ve Çevreleme Sistemleri‘dir.

Her segmentin altında ise onlarca farklı ürün grubu bulunmaktadır. Betafence ürünleri sektörde referans sayılan ve tasarım ile kalitesi sayesinde sektöre yön veren ürünlerdir.

Betafence Çit ve Çevreleme Bayilik Başvurusu

Betafence ürünlerini yurt çapına yayılmış ve yayılmakta olan bayilerimizden temin edebileceğiniz gibi size en uygun çit sistemleri uygulamasını yine bayilerimiz aracılığıyla yaptırabilirsiniz. Bayilerimiz size en uygun çözümü sunacaklardır. Bayimiz olmak için Bayi Başvuru Formunu doldurarak bize başvurabilirsiniz.

 

 

Betafence Çit ve Çevreleme Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR