1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. BAYDOOR

BAYDOOR

BAYDOOR bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, BAYDOOR bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

  Hakkımızda

 MOTİF GRUP 1984 yılında GAZİANTEP ilinde MOTİF DEKORASYON ismi altında dekorasyon uygulamalarıyla sektördeki faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana inşaat ve dekorasyon uygulamaları alanında bir çok projeye de başarılı çözümlemeleriyle imza atmıştır.

İlerleyen bu süreç içerisinde dekorasyon malzemelerinin toptan satışı olarak bölge bayiliklerinide kendi bünyesine alarak farklı ürün grubu satışlarıyla, her geçen gün daha da büyümüştür.

Bu faaliyetlerinin yanı sıra 1997 yılında yine GAZİANTEP ilinde MOTİF MUTFAK MOB. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ni kurarak, profosyonel anlamda mobilya imalatına da girmiş olup, dekoratif mutfak ve membran kapı üretimlerine de başlamıştır.

2006 yılında BAYDOOR markası ile hazır dolap kapakları  ve tam dolu kapı üretimine de başlamış olup, bölgede geniş bayilik ağını kurarak üstün teknolojik yatırımlarını güçlendirerek, ilkeli hizmet anlayışını sürdürmeye devam etmiştir.

2009 yılında BAYFLOOR markası ile fason üretimle farklı  16 renkte HDF CLIC LAMİNAT PARKE’nin üretimine başlayarak, bölge bayiliklerine ve genel satış ağına yeni ürününü sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Yine 2009 yılında firmamız, mobilya üretimi kapasitemizi % 40 arttırmak için makine hatlarımıza ek yatırım yaparak sektörün ihtiyacına katkıda bulunmuştur.  

2014 yılında ise firmamız, tekrar % 30 ilave kapasite arttırımına giderek makine parkuru hatlarımızın modernizasyonunu gerçekleştirmiştir.

Yine 2014 yılında group şirketlerimizin aldığı karar doğrultusunda bölgemizde sektörün ciddi bir ihtiyacı olan boya hattı tesisimizi kurarak yalnızca Gaziantep ilinde değil tüm Türkiye geneline bu boya tesisimizi hizmete hazır hale getirmiş olup, firmamız bu sayede sektöre hem hızlı hem de kaliteli boyalı ürün çeşitlerini sunmanın tatlı gururunu yaşamaktadır.

MOTİF GROUP şirketleri 30 yıllık tecrübesiyle yurt içinde ve yurt dışında 500’ü aşan satış noktası ile 25.000 m² kapalı alanda 300’ün üzerindeki uzman kadrosuyla yaşam alanlarına kaliteli ürün ve hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktadır

Değişen çağımızda görselliğin çok büyük önem taşıdığı  mekanlarda, sizlere huzur veren konfor ve estetik rahatlığa kavuşturmak için sektörel anlamdaki tüm yenilikleri takip ederek, bu yeni gelişmeleri sizlerle buluşturmak amacıyla sektörde her zaman için öncü firma olmayı hedeflemiş bulunmaktayız.

Gücünü  değerli çalışanlarımız ile müşterilerimizden alan firmamız, sektörel  yenilikleri takip etmekte olup ayrıca, kaliteli hizmet sunma yarışında ve kurumsallaşma adına, sektörün ve  çalışanlarının takdirini kazanan MOTİF GROUP, yoluna büyük bir aile olarak  devam etmektedir.

MOTİF GROUP, ileri teknoloji ve arge’ye önem veren araştırmacı ve girişimci kimliğiyle doğru, dürüst ve güvenilir bir firma olarak sektördeki yerini korumuştur. Ayrıca bu güvene layık olabilmek adına elimizden gelen tüm gayreti göstererek çalışanlarımızla beraber, birliktelik anlamında yapacağımız yatırımlarımızla daha modern tesislerde daha rahat bir iş ortamı içerisinde sorumluluk bilinciyle çalışmak öncelikli hedefimiz olmuştur.

MİSYONUMUZ

- Üretimini yaptığımız ürünlerde kaliteyi, estetiği ve kullanım kolaylığını ön planda tutmak.

- Teknolojiyi yakından takip eden ve gelişen teknoloji paralelinde ürün yelpazesini arttıran AR – GE                                              

   çalışmalarımızı kontrollü bir biçimde devam ettirmek.

- Ürün arz taleplerinde müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak tecrübesi, azmi ve güler yüzlü  

  bir kadroya sahip personelimiz ile müşteri memnuniyeti daima ön planda tutmak.

- Üretimde kalite ve sürekliliği, dağıtımda ise hızlı ve hasarsız sevkiyatı sağlamak.

- Bölgemizdeki iş sürekliliğini sağlamak ve istihdamı arttırmak.

VİZYONUMUZ

BAYDOOR olarak üretimini yaptığımız ürünlerde sektörde öncü olmak.

- Yurt içinde ve yurt dışında kalite ve estetiği üst düzeye taşımak.

- Markamızı dünya markaları arasına yerleştirmek

- Yurt dışında ihracat kapasitemizi arttırarak ülkemize katma değer sağlamak.

  1. Kapı

BAYDOOR Bayilik Destekleri

BAYDOOR Şartlar & Koşullar

BAYDOOR Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör