Barkınay Mutfak Aksesuarları

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik Açıklaması

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik VeriyorBarkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik Hakkında : 1984 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten itibaren bir aile şirketi olma özelliğini korumuştur. Doğal taş sektörüne 2000 yılında girmiş olan Barkınay Sanayi Ürünleri İç ve Dış Ticaret A.Ş. Gazlı ve Elektrikli Mangallar için Lavtas markası adı altında Lav Taşı üretimi yapmaktadır. 14 yıldan bu yana Güvenirlik, Kalite ve Uygun fiyat politikası ile tüketicilerine en iyiyi sunma amacındadır. Lav Taşlı Gazlı ve Elektrikli mangal, ızgara ve piliç çevirme makinalarında kullanılmaya uygun birinci kalite Kırmızı& Kahverengi Lav taşlarımızın il bazında satışı ve dağıtımını üstlenecek bayiler arıyoruz.

Son Yıllarda, Lav Taşı mangal Kömürünün en yakın alternatifi olarak ev, restaurant, cafe, fast food ve hotel mutfakları gibi sayısız alanda ekonomik oluşu, eşsiz pişirme kolaylığı,sağlıklı ve %100 doğal taşın üzerinde pişmiş etin unutulmaz lezzetini sağlaması ile çok aranılan bir ürün olmuştur. Bir Ürünün satışının ve tanıtımının tek koldan yeterince yapılamayacağının farkındalığı ile her ilimizden,kendi ilindeki müşterilerini saptayarak Lav taşı satış ve dağıtımı yapabilecek katkısı ile o şehirde ilk olacak bayilerimiz ile çalışmak istiyoruz. 

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik FİRMA İSMİ: Barkınay Sanayi Ürünleri İç ve Dış Tic. A.Ş 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Endüstriyel Mutfak Aksesuarları 

KURULUŞ YILI: 1984

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 81

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik Şartları

Lav taşı ürünümüz 5 kg'lık renkli kutu ambajında satışa sunulmuştur. Bayi alımları minimum miktar 60 kutu olacak şekilde yapılacaktır. (Bayimiz adresine kargo ücretsiz olarak yönlendirilecektir). Bayii sözleşmelerimiz her yıl karşılıklı anlaşmalar ile düzenlenecektir.

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik Destekleri

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Barkınay Mutfak Aksesuarları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR