Barış Tente

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Pencere Sistemleri Bayilikleri

Barış Tente Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Barış Tente Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

BARIŞ TENTE ; çalışanı ile kaliteli hizmet anlayışını, yenilikçi düşünceyi ve müşteri odaklı yaklaşımını bir araya getirerek grup sinerjisi yaratmaktadır.

Kurucumuz Sayın Hasan Basmacı'nın söylemiş olduğu gibi, globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşulları içerisinde BARIŞ TENTE halen, gerçek sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarının gelişim alanlarına yönelik yatırım yapan BARIŞ TENTE, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket eden güçlü insan kaynağı yaratılmıştır.

    Rekabet koşulları içerisinde açık, adil, dürüst ve mütevazı olmayı ilke edinerek farklılık yaratmayı amaçlayan,
    İş ortamının getirdiği dayanışma va paylaşıma bağlı olarak güven veren ve destek sağlayan,
    Düşüncelerin yüksek sesle paylaşıldığı,
    Yeni ve yaratıcı fikirlerin takdir edildiği,
    Uzun vadeli kariyer gelişim imkanı sunan,

bir kurumda çalışmak isteyenler için BARIŞ TENTE doğru adres demektir.

BARIŞ TENTE İnsan Kaynakları , bünyesine katacağı kişileri; çözen, uygulayan, geliştiren ve tüm bunları yaparken "ben" yerine "biz" diyebilen bireylerden seçer.

Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan BARIŞ TENTE 30 yıllık tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışında liderliği hedefliyor. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden ALL SEASONS tente, katlanır raylı tentenin yanları Şeffaf Stor tente ve ya katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Üstün mekanik aksamları, runcover ve waterblock aplikasyonları ile % 100 su ve hava yalıtımı sağlamaktadır.

Kurumsal çalışmaları ile çok güçlü bir portföy sahibi olan BARIŞ TENTE mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı seçenekler sunuyor. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden BARIŞ TENTE müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor. Ürünleri arasında Klasik Tente, Kasetli Tente, Sunline Pencere Tentesi, All Seasons tente, açılır kapanır tavan sistemleri sunan firma bugüne kadar birçok mimari çalışmada yer almaktadır.

BARIŞ TENTE, Storbox tente, Kasetli Tente, Şeffaf Stor tente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi tentesi, Dekoratif Tente, Art Klasik tente, Maxibox Plus tente, Sunline Pencere Tentesi, Summer House ve T Model Tente koleksiyonları dahilinde, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, üstün mekanik aksamlar, runcover ve waterblock aplikasyonları ile birçok tente sisteminde faaliyet göstermektedir.

Barış Tente

BARIŞ TENTE bir çok ürünü ile dış mekânları güneş ışınlarından, rüzgâr ve yağmurdan koruyarak yaşanılır hale getirmektedir. Açılır kapanır pergola tente sistemleri, açılır kapanır tavan sistemi özel gergi sistemi sayesinde tüm hava şartlarında kullanılabilir. Ayrıca katlanır raylı tentenin yanları katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilmektedir. Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Barış Tente bu doğrultuda;

  • Azami müşteri memnuniyeti sağlayarak, onlara kaliteli, değerli, beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmak.
  • Hizmet sonrası, sürekli yanlarında olarak işveren ve müşteri sadakatini sağlamak.
  • Kurumsal gelişimini sürdürerek yurt içinde lider, uluslararası pazarda rekabet edebilme yeteneğini geliştirmek yoluyla aranılır olmak.
  • Çalışanlarımızın nitelik ve yeteneklerini geliştirmek.
  • Sosyal sorumluluğumuzun bilincinde davranmak.

BARIŞ TENTE ve gölge sistemlerinin hedefleri arasındadır.

Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Barış Tente ve gölge sistemleri, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, Storbox tente, Kasetli tente, Şeffaf Stortente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi, Dekoratif tente, Maxibox Plus tente, T Model tente, Sunline Pencere tentesi, Summer House ve daha birçok tente çeşidi alanlarında faaliyet göstermektedir. Barış Tente mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı tente seçenekleri sunmaktadır. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden Barış Tente müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor.

Misyonumuz

Kurumsal çalışmaları ile çok güçlü bir portföy sahibi olan BARIŞ TENTE mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı seçenekler sunmakta. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden BARIŞ TENTE müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor. Ürünleri arasında Klasik Tente, Kasetli Tente, Sunline Pencere Tentesi, pergola, kış bahçesi, All Seasons tente, açılır kapanır tavan sistemleri sunan firma bugüne kadar birçok mimari çalışmada yer almaktadır.

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
BARIŞ TENTE ve gölge sistemlerinin amaçları arasındadır.


Kullanıcısına özgürlüğü vadeden Barış Tente ve gölge sistemleri, katlanır raylı tentenin yanları Şeffaf Stor tente ve ya katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir. Üstün mekanik aksamları, runcover ve waterblock aplikasyonları ile % 100 su ve hava yalıtımı sağlamaktadır. Barış Tente mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı tente seçenekleri sunmaktadır. Tüm projelerini kendi bünyesinde imal eden Barış Tente müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi vaad ediyor.

Kalite Politikamız
Tente ve gölge sistemleri sektörünün öncüsü olan BARIŞ TENTE kullanıcısına özgürlüğü vadeden katlanır raylı tente, katlanır cam ile kapatılarak kış bahçesine dönüştürülebilir teras veya balkonlar, klasik tente, pergola, T model tente veya dekoratif tente başta olmak üzdere müşterilerine bir çok alanda hizmet vermektedir.

Kurumsal çalışmaları ile çok güçlü bir portföy sahibi olan BARIŞ TENTE mekanların şekline ve büyüklüğüne göre farklı seçenekler sunmaktadır.

Barış Tente, güvenilir bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir. Barış Tente kendi bünyesi içinde, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Barış Tente hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır.

Barış Tentede verilen hizmet sınırlı değildir. Sektörümüzle ilgili konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Barış Tente, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

Barış Tente, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

Barış Tente, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

BARIŞ TENTE, Storbox tente, Kasetli Tente, Şeffaf Stor tente, All Seasons tente serisi, Kış Bahçesi tentesi, Dekoratif Tente, Art Klasik tente, Maxibox Plus tente, Sunline Pencere Tentesi, Summer House ve T Model Tente koleksiyonları dahilinde, açılır kapanır pergola sistemleri, katlanır raylı tente, açılır kapanır tavan sistemleri, üstün mekanik aksamlar, runcover ve waterblock aplikasyonları ile birçok tente sisteminde faaliyet göstermektedir.

Barış Tente Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR