Baby Sensory

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bayilik Veren Kreş ve Anaokulları

Baby Sensory Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Baby Sensory Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Bebeklerin beyin gelişimlerinin %85’inin 1. yaşgününe kadar gerçekleştiği günümüzde kanıtlanmış bir gerçektir. İnsan beyni başka hiçbir dönemde bu kadar hızlı büyümez ve gelişmez. Kendisi çocuk gelişimi konusunda uzman olan Dr. Lin Day bunu çok öncelerden keşfeden bir bilim insanıdır. Ebeveynlerin bu çok hassas ve telafisi olmayan dönemi farkına varmaları Dr. Lin Day’in 30 yıllık çalışmalarının temelini oluşturur. 

Bebeğin ilk yılının alt değiştirme, beslenme ve uyku gibi temel ihtiyaçların karşılandığı bir dönem olmaktan çok,  bebeğin toplumda bir birey olarak yaşayacağı yılların temellerinin atıldığı, annelerin bebekleri için iyi programlamaları gereken bir dönemdir.  

Temelleri Dr. Lin Day tarafından 2006 yılında İngiltere Londra’da atılmış olan Baby Sensory Erken Dönem Bebek Eğitim & Gelişim Programı, bugün Dünya’da 24 ülke ve 700’den fazla merkezde anne ve bebeklerine hizmet vermektedir.

Baby Sensory programının amacı, birinci yılındaki bebeklerin gelişimini bütünsel olarak desteklerken, ebeveynlere de çocuklarını tanımaları ve onun gelişimine uygun bir birliktelik oluşturabilmelerini sağlayacak erken dönem ebeveynliği eğitimi vermektir.

Merkezi İngiltere’ de bulunan Baby Sensory; Duyusal Eğitim Programları ile ay-ay düzenlenmiş sınıflarda; zihinsel, fiziksel ve psiko-sosyal gelişimini tetiklemeyi hedefler. Programlarımız, bebekler daha henüz yüzükoyun ve sırtüstü yatabilirken başlar ve tüm gelişim evrelerini tamamlayarak, yürümeye başlaması ile Baby Sensory’den mezun olur. Baby Sensory’den mezun olan bebeklerimiz, Toddler Sense 13-20 ay ve 20-36 ay gruplarımızda yerini alır. Toddler Sense sınıflarımız, Baby Sensory’nin devam programıdır.

Bebek Yüzme Eğitim Programları ile bebeklerde su altında kalma, su üstünde kalma ve özellikle boyun, omuz, sırt, kol ve bacak kaslarının gelişimini hızlandırır. Böylece bebekler emekleme ve sıralayıp yürüme döneminde daha güvenli ve sağlam duruş oluştururlar.

Franchise

Baby Foundations,Baby Sensory,Toddler Sense, Sensory Swimmers, Mini Professors,Photo Sensory markalarının tüm kullanım hakları Akıllı Başlangıç Çocuk Gelişim ve Oyun Merkezi LTD. Ştİ’ye aittir. Baby Sensory olarak 2013 Eylül Ayında Ataşehir’de başlattığımız eğitim programlarımıza katılan bir çok Ebeveyn’imizin,Avrupa Yakasından derslerine katıldığını göz önüne alarak 2018 yılında, Avrupa Yakasında, 2 farklı bölgede Franchise verilecektir. Franchise şartlarını paylaşmak yerine, samimiyetle, sizin bugüne kadar neler yaptığınızı, sonrasında neler yapmayı planladığınızı, planlarınız ile Baby Sensory’nin yapılanmasının hangi noktada kesiştiğini sizden dinlemek isteriz. 
Baby Sensory markasının Dünya’daki ve Türkiye’deki bilinirliğine katkı sağlayacak çalışmalar, Akıllı Başlagıç Ltd. Şti. öncülüğünde yapılacaktır. Kaynakların etkin kullanımı, yapılan yatırımların geri dönüşünün hızla sağlanması,ancak güçlü mali yapıdaki işletmelerle mümkün olduğundan, Franchise başvurusunda bulunacak çok değerli iş ortaklarımızın bu konuya verdiğimiz önemi bilmelerinde fayda görüyoruz. 
Baby Sensory

Baby Sensory Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR