Aytemiz

Aytemiz Bayilik Açıklaması

Aytemiz Bayilik

Kuruluşu 1960 yılına uzanan Aytemiz Şirketler Grubu, son yarım yüzyıllık dönemin başarı grafiği yüksek başlıca topluluklarından biridir. Grup’un 50 yıldır devam eden sürekli gelişim çizgisinde, enerji ve sanayi dalları belirgin bir ağırlığa sahiptir. 

Aytemiz Şirketler Grubu’nun kesintisiz başarısının temelinde, şüphesiz, doğru seçilmiş konulara yoğunlaşmasının özel bir önemi vardır. Petrol, doğal gaz, sıvılaştırılmış petrol gazı gibi fosil yakıtlar, grubun her zaman ana faaliyet konusu olmuştur. Kimya ve imalat sanayii, Aytemiz Şirketler Grubu’nun, diğer temel çalışma alanlarıdır. Grup son yıllarda, yenilenebilir kaynaklardan elektrik enerjisi üretimi işine girmiş; özellikle hidroelektrik santraller alanında birçok projeye başlamıştır.

 Aytemiz Bayilik - Petrol ve Lpg BayiliğiAytemiz; 50. Yılının coşku ve mutluluğunu tüm bayileriyle paylaşmak için organize ettiği bayi toplantısını 26-28 Nisan 2013 tarihlerinde Antalya Rixos Premium Otel’de gerçekleştirdi. 26 Nisan Cuma günü ‘Hoşgeldiniz Kokteyli’ ile start alan toplantı Cüneyt Özdemir’in seslendirdiği; Aytemiz’in 50 yıllık geçmişini anlatan belgesel filmle devam etti. Aytemiz’in 50 yıllık geçmişinin yanında bugününü ve hedeflerini de yansıtan belgesel film bayilerden çok olumlu tepkiler aldı. 50. yıl pastasının kesildiği Gala Yemeğinde Konuk sanatçı Ziynet Sali ile eğlenen bayilerimiz hoşça vakit geçirdi. Aytemiz Yönetim Kurulu’nun tam kadro katıldığı toplantıya Aytemiz bayilerinin yanında, PÜİS Başkanı Muhsin Alkan ve PÜİS Şube Başkanları, TABGİS Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Atıf Ketenci, Enerji Petrol Gazetesi Yayın Grubu başkanı Sertaç Komsuoğlu ve çok sayıda katılımcı toplantıya misafir olarak katıldı. Petrol sektöründe 50. Yılını kutlayan Aytemiz’in 50. yıl etkinlikleri yıl boyunca çeşitli aktivitelerle kutlanmaya devam edecektir.

 

Aytemiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR