Ay Dizayn

Ay Dizayn Bayilik Açıklaması

Ay Dizayn Bayilik

 Ay Dizayn Bayilik Veriyor - Dekoratif Işıklı Taş Bayiliği Ay Dizayn Bayilik Hakkında : “AY Dizayn Dekoratif Işıklı Taş” olarak; yüksek performanslı, doğaya ve insan sağlığına zararsız, son teknoloji ürünlerimiz, kaliteli hizmet anlayışımız, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarımız ile Pazar arayışlarımız devam etmektedir. 

Ay Dizayn Bayilik Veriyor - Dekoratif Işıklı Taş Bayiliği Ayrıca AR-GE çalışmalarımızla birlikte sürekli gelişmeyi, pazarda öncü olmayı, mevcut ve her geçen gün bir yenisini eklediğimiz ürünlerimizle ülkemizde ve Dünya’ da önemli projelerde yer almayı kendimize ilke edinmekteyiz. Bu kapsamda ürünlerimizin kopyalanmasını önlemek için ve pazarımızı genişletmek için patenti bizde olan ürünlerimizin üretim iznini vermek istiyoruz.

Dekoratif Işıklı Taş Bayilik Ürünleri

Baskılı Model Işıklı Taş, Işıklı Arnavut Kaldırımı, Işıklı Çim Taşı, Işıklı Göbek Taşı, Işıklı Kaldırım Ayırıcı, Işıklı Labirent Taş, Işıklı Merdiven Alınlığı, Işıklı Parke Taşı, Işıklı Yaya Geçidi, Işıklı Yumurta Taşları, Özel Tasarımlar Yapıyoruz. 

Firma ismi: Ay Dizayn Işıklı Taş

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri: Personel

 

Ay Dizayn Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR