Avrasya Telekom

Avrasya Telekom Bayilik Açıklaması

Avrasya Telekom Bayilik

Avrasya Telekom 1996 yılında kurulmuş ve telekominikasyon sektöründe yıllırdar müşterilerine sorunsuz bir şekilde hitap etmiştir. Üç operatör ile olan anlaşmaları ile kısa mesaj bilgi servislerini yürüten şirket, BTK tarafından yetkilendirilerek operatör sıfatını almıştır.

Avrasya Telekom Bayilik Şartları

 Avrasya Bilindiği üzere BTK dan işletmeci belgesine sahip olmayanlar Toplu sms gönderimi yapamazlar, ayrıca işletmeci belgesi alsalar dahi simserver metodu ile başlıksız sms gönderimi kanunen yasaktır. Gönderimlerin operatörler vasıtası ve Arabağlantı sözleşmeleri ile yapılması şart olup, müşterilerin faturalarında öiv ve kdv yer alması zorunludur.

Bunun dışında operatörlerin verdiği hediye sms leri toplu sms e çevirip ticari amaçla kullanılması kesinlikle kanun hükmünce yasaktır. Ehk 60. Maddenin 4. Fıkrasında cezai yaptırımlar ve mevzuata aykırı olduğu açıkça belirtilmiştir.Bir başlık tanımı yapılması zorunluluktur. Bu başlık alfanumeric tir (sayısal ve alfabetik) Toplu sms tarifeleri başlığa göre fiyat değişikliğine uğramaz. İster sayısal ister alfabetik olsun tarife aynıdır.

Ancak ses hizmeti veren firmalar size görüşme yapabilmeniz için bir numara tahsis ederse bu numara üzerinden gönderim yapılabilir, başkasına ait numaradan gönderim yapılamaz. Sistem numaralı sms (532 531 542 545 555 505 gibi gsm numaraları) şu fiyat, başlıklı sms bu fiyat diye size teklif verenler kaçak olarak çalışmaktadır. Avrasya Telekom un bayisi olan firmalar resmi web sitemizde yer almaktadır, bunun dışında adımızı kullanarak toplu sms gönderimi yapan firma veya bireylerin bize bildirilmesini rica ederiz. Kamuoyuna saygılarımız la duyurulur. Yasal sms kullanıp hem devlete öiv kdv ödeyin hem de Korsan Toplu sms mağduru olmayın.

- Web sitemizden Üye kayıt bölümünden gerçek bilgileriniz ile üyelik açınız. ve ardından üye isminizi belirterek bayi olmak istediğinizi mail ile bildiriniz.

- Müşteri temsilcilerimizin size göndereceği gelir paylaşımı sözleşmesini imzaladıktan sonra Aşağıdaki belgeler ile birlikte eksiksiz olarak Atatürk Mah. 514 sokak Ozanlar sitesi 1/1 blok d:6 kıraç/Esenyurt/İstanbul (Beylikdüzü İski arkası) Adresine göndermeniz gerekmektedir. İlgili belgeler kısa sürede incelenip sizinle irtibata geçilecek, btk ya sitenizin domaini bildirilecek ve yasal olarak toplu sms gönderebileceksiniz. Kendinize ait olan bir web sitesinden gönderim yapmanız için öncelikle sitenizi incelememiz gerekir. Avrasya Telekom yazılım mühendislerinin sizin için hazırladığı hazır bir web sitesi üzerinden Web servis yazdırmanıza gerek kalmaksızın pazarlama yapabilirsiniz.

 Gelir paylaşımı sözleşmesi gönderilmesi için istenilen belgeler Sözleşme (info@avrasyatelekom.com adresine bayi olmak istiyorum konulu bir mail gönderdiğinizde tarafınıza yollanır) Tüzel Kişiler İçin; Şirket İmza Sirküleri, İmza Yetkilisi Kimlik Fotokopisi, Vergi Levhası, Bireysel kişiler için ,Kimlik fotokopisi, İkametgah veya adına son dönem faturası Tüm evraklar eksiksiz olarak önce 0212 853 86 85 faxlanmalıdır,en geç 2 iş günü içerisinde istediğiniz domain tahsis edilerek Avrasya Telekom un hazırladığı bir template ve web servis üzerinden satış yapmaya başlayabilirsiniz. İlgili domain hostingi Avrasya Telekom a aittir. Btk ya alt bayilik yapacak olan domain bildirilerek mahkeme kararı ile siteniz kapatılmaz.

- Abone yaptığınız her kullanıcıdan başlık talep belgesi almanız gerekmektedir, ek olarak Tüzel kişilik ise Şirket imza sirküleri, imza atan kişinin kimlik fotokopisi ve vergi levhası tarafımıza yollanmak zorundadır. Bireysel müşteri ise kimlik fotokopisi, kendi adına son bir fatura veya ikametgah ve telefon numarası yeterlidir. Bu belgeleri fax veya tarayıp mail ile yollayabilirsiniz. Avrasya Telekom İletişim başkanlığı tarafından denetlenen bir firma olduğu için mevzuata uygun toplu sms gönderimi yapılmaktadır. Çevrem geniş yahut pazarlama iyi yaparım diyorsanız toplu sms bayiliği alabilirsiniz, size kazanç kapısı olacaktır, yahut önceden çalıştığınız firmanın kalitesini hizmetini beğenmiyorsanız tecrübemiz ile yanınızdayız.

 

Avrasya Telekom Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR